Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges fitymaszűkületnél...

Részleges fitymaszűkületnél csak a körülmetélés segít?

Figyelt kérdés

Persze ott kezdem, hogy elmegyek dokihoz. Na nálam az van, hogy normál állapotban semmi probléma nincs, maszturbálni is tudok, de merev állapotban csak kb a makk egyharmadáig tudom lehúzni a fitymát. Gondolom így a közösülés nem működne, nem tudom, még soha nem volt szexuális kapcsolatom. Ha elmegyek a dokihoz csináljak képet és mutassam meg neki vagy ő tudni fogja enélkül is? Mert ott ezt ugye szemlélteni nem tudnám...

Szerintetek csak a teljes körülmetélés seít, vagy vannak egyéb, szolidabb módszerek is?

F/25


2013. ápr. 27. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Vigyázz azokra, akik azt mondják, hogy csak a teljes körülmetélés a jó, hazugság az egész. Ha nem kellene a fityma, akkor nem nőne az emberre... azt hiszem, ez egyértelmű....


Én csak veszítettem azzal, hogy levágták az egész fitymámat, szóval csak szólok, hogy aki előtte van ennek, az még tehet valamit, hogy ne az legyen, amit a gyorsaság és az egyszerűség (meg a lelkiismeretlenség) diktál az orvosoknak...

2013. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én se köszönöm meg a körülmetélést, soha nem láttam semmi előnyét...
2013. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg gondot okozott meg okoz most is. Kisgyerekkent meteltek korul es ronda is lett meg szinte teljesen hasznalhatatlan.
2014. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!