Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el? (bővebben...

Hogyan mondjam el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem hogy fitymaszűkülütem van ugyanis nem birom lehúzni a makkról csak lankadt állapotban.

Ha áll a farkam akkor nem tudom hátrahúzni a fitymám.

Körül szeretném metéltetni magam de nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek.



2013. ápr. 11. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
mond hogy vallást váltasz és vannak bizonyos kritériumok...
2013. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%
azt én sem,de mond el nekik.ez nem ciki,orvo lásson!
2013. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Először is nézze meg a doki.Majd eldönti mit lehet,vagy kell csinálni .Ne rajongj annyira a metélésért.

Annak is vannak kockázatai .Már írták itt páran .

Otthon meg csak az igazat,ehhez nem kell kitalálni semmilyen hazugságot sem .

2013. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nézd attól hogy fitymaszükületed van nem bíztos hogy körül is kell metélni,lehet elég lenne a fityma plasztika is ekkor egy vágással lazítanak a fitymádon.Ha nem szükséges a metés akkor én nem javasolnám annyira,hidd el kockázattal is járhat,makk szárazság és foltosodás,több idő is kell a gyógyuláshoz és negatív beszólások is érhetnek és sok nőnek nem is tetszik.


Nem tudom hány éves is vagy,de ha elég fiatal akkor el kellene kezdened a fitymatornáztatást esténként a kádban,tehát húzkodni kell a fitymát több percen keresztül és ha nem válik be akkor irány az urologus,ha próbáltad és nem vált be akkor a legjobb ha egyből dokihoz mész.


Urologushoz egyedül is lehet menni,beutaló nem kell,keress ki egy urologus nevét és kérj hozzá időpontot fiatalkorút szülő nélkül is megvizsgál és meg tudja mondani,hogyan is indulj tovább.Sok urologus a metélést mondja azonnal de csak azért mert a tb támogatja,ekkor el kell mondani hogy a fitymád lehetőleg nem szeretnéd metélteni.


A metélés gyógyulási ideje 3-4 hét is lehet,tehát jobb nyáron csinálni,ha merevedésed van akkor meg eléggé tud fájni.Gondold végig.

2013. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!