Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges fitymaszűkületnél...

Részleges fitymaszűkületnél csak a körülmetélés segít?

Figyelt kérdés

Persze ott kezdem, hogy elmegyek dokihoz. Na nálam az van, hogy normál állapotban semmi probléma nincs, maszturbálni is tudok, de merev állapotban csak kb a makk egyharmadáig tudom lehúzni a fitymát. Gondolom így a közösülés nem működne, nem tudom, még soha nem volt szexuális kapcsolatom. Ha elmegyek a dokihoz csináljak képet és mutassam meg neki vagy ő tudni fogja enélkül is? Mert ott ezt ugye szemlélteni nem tudnám...

Szerintetek csak a teljes körülmetélés seít, vagy vannak egyéb, szolidabb módszerek is?

F/25


2013. ápr. 27. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

"normál állapotban semmi probléma nincs, maszturbálni is tudok, de merev állapotban csak kb a makk egyharmadáig tudom lehúzni a fitymát."

Maszturbálni lankadt brekusszal szoktál? -nem szopatásként,csak nem értem.

2013. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem egyértelmű! Tehát normál állapotban mikor pisilek, tisztálkodok, akkor nincs gond, teljesen hátra tudom húzni. Ha merev akkor nem, de maszturbálásban nem zavar.
2013. ápr. 27. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Én tudom masztizni úgy is lehet ha nincs teljesen hátrahúzva .Nem is értem ezen miért vannak kiakadva egyesek.Szerintem ők vannak nagyon lemaradva ez ügyben.

Nálad kizárt a teljes k.metélés ,csak kis bemetszéssel is

megoldanák ezt .Ha 14 lennél ,még ezt sem csinálná a doki .

2013. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Éppen ugyanilyen kérdést tettek fel alig pár topikkal előtted, érdemes lett volna azrt elolvasni új kérdés kiírása helyett...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..

2013. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
A szolídabb módszerek nem vezetnek eredményre. Érdemes megcsináltatni a körülmetélést!
2013. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
max fitymaplasztika
2013. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
#5 hazudik.
2013. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
69%
Nekem úgy csinálták hogy bekenték a péniszem zsibbasztó krémmel. várnom kellett 20percet,aztán lefeküdtem egy ágyra a doki pedig lecsippentette a bőrt. nem levágta!megmaradt a bőr!semmit neméreztem .
2013. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

A teljes körülmetélést mindenképpen felejtsd el, ha jót akarsz, természetesen vannak tisztességes módszerek is, amik hamarabb gyógyulnak, kisebb vágásokkal és főleg kisebb veszteségekkel járnak.

Én most bőrpótlásra megyek majd, mivel az egész előbőrt levágták és hát bizony nem mindenki érzi utána jól magát, én se.... sok a gond ezzel. Persze az orvosok csak jó pénzért segítenek ebben, ez már nem megy lazán TB-re, bezzeg a csonkolást azt tudják TB-re pikkpakk csinálni :(

2013. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig a teljes körülmetélés oldja meg a legegyszerűbben és a legjobban ezt a problémát. Az orvosok azért végzik a "teljes" változatot, mert ezzel érhetők el azok az előnyök amelyek a körülmetélésből származnak. Ha a makk nem lesz teljesen fedetlen, ha a koronaárokban ott marad a maradék fitymabőr, ha továbbra is feszül a fék, akkor mi értelme volt "belevágni"?


Ha tudsz jól angolul, akkor itt olvashatsz erről:


[link]


Én nem vagyok perfekt angolból, (a párom igen), de ez azért érthető:


"The only proper way to circumcise is to completely remove all the foreskin and the frenulum as well. The cut should be high and tight, so that even when totally flaccid, there is almost no movement of skin on the shaft. The scar should be about a third of the way up the shaft."

2013. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!