Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok edzéstervet irni?

Tudnátok edzéstervet irni?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretném egy kicsit kiformálni magam. Hasbol és mellből szeretnék egy kucsit leadni. Meg csuklyára és karra egz kis izmot felszedni.

186cm és 66kg vagyok.

14f



2012. okt. 27. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ezeket olvasd át. De nem így megy hogy hasból meg mellből le,karra meg csuklyára fel ez nem a plasztikai sebészet. Vagy tömeget növelsz, és akkor menni fog zsír is, vagy szálkásítasz, és akkor meg lemegy a zsír, de ha szarul csinálod az izom is.


Ja, és pláne nem úgy megy hogy nyára, ha egyszer elkezded akkor csinálni kell, ha abbahagyod összeesel.


Plusz hozzátartozik a normális kaja is, anélkül el se kezzd, mert majd hisztizel hogy nem fejlődsz csak.

2012. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van pár helyesírási hiba, telóról írtam és este van.
2012. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az étkezésem szerintem rendben van. De sajna nem tudok egyfolytában csirkét enni.
2012. okt. 27. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell, lehet variálni. Plusz veszel valamilyen tápkieget és olcsóbban kijössz mint ha szilárd kajából akarnád bevinni.
2012. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mit vegyek?
2012. okt. 27. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Első 3hónapban egy ízületvédőt meg valami multivitamint, utána ha tömegelni akarsz akkor például egy Jumbo-t. Amiket linkeltem olvasd el, főleg a sárga kapszulát Bunnytól, bennevan az összes válasz a kérdéseidre.
2012. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod kivel szórakozz te idióta!

Ha te 186 cm és 66 kg vagy akkor nincs melled és nem lehet hasad sem!

2012. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!