Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és van barátnőm. 7 hónappal idősebb nálam ő márciusban lesz 15. És igazából már beszélgettünk az elsőröl, hogy ő mikor akarja és én. Az a helyzet, hogy fityma szűkületem van, és nemtudom normálisan felhúzni a bőrt. merev helyzetben elég necces a dolog. A barátnőm tudja a problémát, és támogat mint mindenben. Csak nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek ezt... Kicsit cikinek találom, és nemtudom hogy hogyan is kéne belekezdjek. Félek. Kielégíteni kitudom magam, de nem szeretnék szűzen meghalni, és valszeg így nem menne a szex jobbára a szeretkezés:). Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek? Csak este mikor már ágyban fekszenek menjek oda és mondjam el? Apumnak is ugyan ez volt.
2012. jan. 3. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hali!



Linkelek neked egyet.

Hasonló eset, csak a kérdező más, de még a kora is hasonló, mint a tiéd. Igaz, neki még van egy másik topikja is, amiben a problémáját fejtegeti. Szerintem nézd meg, nem vesztesz vele semmit! :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..



Azonban, amíg ennyire félős természet vagy, addig ne feküdjetek le a barátnőddel! Lehet, hogy csábító gyümölcs a paradicsom is, de nem biztos, hogy kellően érett vagy még ahhoz, hogy megkóstold! Nem szégyen megvárni legalább a 16-ot életkorilag, mert valahol szerintem még igencsak gyerek vagy az eddigiek alapján ítélve, és ha elsietitek az elsőt, azt vissza senki nem fogja tudni csinálni! Nem elég a fizikai érettség! Ha "lelkileg" nem nőttél fel a élményhez, cseszheted... lelkileg szenvedni fogsz! Azon meg ne aggódj, nem fogsz szűzen meghalni, ez baromság, ENNYIRE AZÉRT NE SIESS! :-o


De ha valóban annyira fontos ez neked, akkor csak úgy nem felejted el, mert a fontos dolgok mindenek előtt prioritást élveznek! Apudnak nyugodtan szólj, amikor elcsíped őt pl. a fürdőszobában vagy valami, vagy keress egy olyan pillanatot, amikor ráér. Ha nincs ilyen, akkor vond egy picit félre, vagy hívd be a szobádba. Ha neki ugyanez volt a baja, akkor valóban nem értem, mi abban a ciki, hogy szólsz neki!? S:-s Éppen ő az, aki a legjobban megértheti ezt, és segíthet! :-o

Vagy neki hogyan oldották meg a fitymaszűkületét, és ő hány éves volt akkor? S:-o



Üdv: EE

2012. jan. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Otthon beszélgess a szüleiddel a szükületedről,semmi égő nincs benne,ők tudnak majd segíteni neked.

De a sexet még hagyagold pár évig,16 éves kor előtt a sexuálpszihológusok sem ajánják,akiknek azért ez a szakterületük-15 éves korodig minimum várj,de legjobb lenne a 16.Nem kell elsiettni.

2012. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!