Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lenne egy kis gondom, és nem...

Lenne egy kis gondom, és nem tudom mi tévő legyek! Fitymaszűkületem van, és a helyzet vele. (lent bővebben) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
hogy nyugalmi állapotban, kis ügyeskedés árán rendesen visszatudom húzni a bőrt, de álló állapotban nem, sőt, alig tudom hátrahúzni. Addig feljön, hogy lyuk rendesen kivan, szóval azzal nincs probléma, meg élvezésben sem akadályoz...de nem tudom, hogy kellene e vele mégis valamit csinálni. Csak azért nem szóltam még szülőknek meg semmi, mert elég ciki 16 évesen ilyen gonddal ráadásul emellett elég kicsi... Szóval mit tegyek???
2009. aug. 4. 23:05
 1/10 anonim válasza:
Gyakorolj! Minden nap huzogasd pár percet persze gyengéden ne egyből leakard tépni a bőrt róla. Minden nap lejjebb fogsz vele jutni hidd el ha ez mégsem segít akkr irány az urulógus :)
2009. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó társaságban van, ezt volt XVI. Lajos francia király baja is, hét évig nem tudott a feleségével. Aztán a sógor, II. József rávette a kis műtétre. Menj orvoshoz, urológus tud segiteni.
2009. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tényleg menj orvoshoz

ez nagyon gyakori ráadásul egy picit sem gáz

2009. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Húzd vissza nyugalmi állapotban, majd állítsd fel úgy. Erőltesd!
2009. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, kipróbálom majd a húzogatást...Mondjuk nem mintha nem szoktam volna csinálni... :D

De tényleg nem akadályoz semmibe se. Akkor is meg kell műteni?

2009. aug. 4. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
figyelj ez egy nagyon kellemetlen dolog...csak egy apró műtét és könnyebb lesz az egész elkövetkezendő életed...most vagy 16...később még cikibb lesz.ráadásul ez elég gyakori dolog.nem kell miatta szégyenkezned az orvosok vagy a szüleid előtt...viszont ha majd lesz barátnőd gondolj bele milyen szar lesz :S és akkor aztán fogsz idegeskedni keményen. szoval mindenképp menny el,és nézesd meg egy urológussal. kibirod,megnyugszol,és jobb lesz.sok sikert
2009. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm szépen. Akkor összeszedem a bátorságom, és megteszem. Végül is teljes mértékben igazad van.Mégegyszer kösz. Majd értesítek a fejleményekről... :)
2009. aug. 5. 00:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Doki, doki, doki.
2009. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod a makk mögé húzni a bőrt akkor az egy komoly fitymaszűkület.


Óvatosan, krémezve lehet lazítani a bőrön, de ilyen esetben ez vajmi keveset fog segíteni, sexben akadályozni fog.


Erőltetni meg SEMMIKÉPP sem szabad! Mert elszakítod a fékedet és az nagyon fájdalmas, azzal aztán lehet menni az ügyeletre.


Fitymaszűkület műtét kb 10 perc, be sem kell feküdni.

2009. aug. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
körül fognak metélni. soha nemlesz már meg az a bőröd, amit most nemtudsz hátrahúzni. nyugalmi állapotban is úgyfog kinézni a péniszed, mint amikor áll. a bőr már nemlesz rajta sohasem.
2009. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!