Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és van barátnőm. 7 hónappal idősebb nálam ő márciusban lesz 15. És igazából már beszélgettünk az elsőröl, hogy ő mikor akarja és én. Az a helyzet, hogy fityma szűkületem van, és nemtudom normálisan felhúzni a bőrt. merev helyzetben elég necces a dolog. A barátnőm tudja a problémát, és támogat mint mindenben. Csak nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek ezt... Kicsit cikinek találom, és nemtudom hogy hogyan is kéne belekezdjek. Félek. Kielégíteni kitudom magam, de nem szeretnék szűzen meghalni, és valszeg így nem menne a szex jobbára a szeretkezés:). Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek? Csak este mikor már ágyban fekszenek menjek oda és mondjam el? Apumnak is ugyan ez volt.
2012. jan. 3. 22:36
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ezen egyáltalán nem kell paráznod, mert nem cikis az, ha valakinek fitymaszűkülete van. Megvan rá a módszer, hogy hogyan lehet kiküszöbölni. Mindenképpen beszélj a szüleiddel, ők tudni fogják, mit kell tenni...

Ne feledd: NO PARA!

2012. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jan. 3. 23:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak bátran állj oda anya vagy apa elé és mond meg.Lehet a faternak is volt? Csak minél előbb mert a csajok nem várnak azért az idők végezetéig.
2012. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14 évesen simán elmehetsz urulógushoz egyedül is

de semmi ciki nincs abban, ha megmondod, apa, anya, szerintem fitymaszűkületem van

látták már a kukidat a szüleid

ugyanolyan testrészed számukra mit a karod


egyébként mennyire van fitymaszűkületed? ha áll mennyire tudod hátra húzni erőltetés nélkül? és síkosítva?

2012. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
olvasom itt az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket és csak csodálkozom. Nekem is fitymaszűkületem van, még is simán megy a szex. Nincs vele semmi problémám. Akkor most ez, hogy van?
2012. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Látom, te is korán érő típus vagy. :S
2012. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát merev állapotban ha erekcióm van akkor kb 1 centit... :S
2012. jan. 4. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
simán menj oda hozzájuk is mond el nekik,de nagyon nézettek körül a megoldások között,mert manapság a fityma plasztik(Ilyenkor csak egy bemetszéssel lazítanak a fitymádon és a fitymád végülis megmarad) bőven elég hogy a szükületet kezeljék,de sok orvos körülmetélés párti és ezt nem közli,szóval legyetek nagyon körültekintőek mielőtt döntenétek.Ha apukádnak is ugyanez volt akkor meg főleg nem ciki,akkor igazán megtud téged érteni,de nem húzd tovább az időt,mielőbb mond el neki és tud majd neked segíteni.
2012. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Meleg vízben kádban óvatos,lassú,de ugyanakkor rendszeres húzogatással is lehet házilag enyhébb szükületnél javítani,akkár meg is szüntetni.
2012. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat:) már tegnap este akartam velük beszélni, csak elfelejtettem..:DD
2012. jan. 6. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!