Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szégyenlem és nem tudom mi...

Szégyenlem és nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A péniszem nyugalmi állapotban 2-3 cm izgalmi állaotban kb 10cm vastagsága 2,5-3cm orvoshoz sem merek fordulni mert szégyenlem! (20 éves férfi)
2011. júl. 23. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat (de miért nyugtatna meg) én láttam már ilyet. A pasi majdnem 2 méter magas, döglesztő, izmos, gyönyörű szemekkel. Nem hittem el neki, mikor mondta. Aztán megmutatta..... Ő sem ment orvoshoz. Elképzelni sem tudom, hogy az orvos mit tud tenni, de őszintén megmondom, legalább egy kérdést megér. Nem kell szégyellni. Ez van és kész. DE! Legalább próbálj meg beszélni egy orvossal.
2011. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is 196cm magas és 108 kg vagyok és olyan fusztráló megalázó és szégyenlem nagyon!
2011. júl. 23. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Az legalább nyugtasson, hogy Ázsiában átlagos méret vagy.
2011. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy mit érzel mégpedig onnan, hogy azt a pasit is teljesen padlóra tette, pedig kár érte. Képzeld, van barátnője! Hogy is írjam :).... ahol a természet elvett tőle, máshol adott neki pluszt. (jól tud nyalni :) ) Meg ugye van vibrátor is. Ismételni tudom önmagam, hogy konzultálj egy orvossal, abból bajod nem lesz, csak lehet hogy tud valami okosat mondani. (akiről beszélek, nem tudtam rávenni hogy menjen orvoshoz) Hidd el, orvos és azért van, hogy segítsen!
2011. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak azok a cuccok mik 4 hét alatt 10 cm-rel hosszabb lesz bár az kockázatos meg nem egy kis pénz az biztos
2011. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, az hogy nyugalmi állapotban mekkora az nem számít. Mikor feláll akkor azt írod 1o cm. Nő vagyok és olyan hosszú a hüvelyem, mint a mutatóujjam, tehát kb 1o cm. Ami páromnak azon felül van az kinn marad. :)Tehát elég a 1o cm, a többi csak a férfi önbecsülésének kell.
2011. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jancsicska77 ***** válasza:

nem akarom letörni a lelkesedésed de az orvos semit nem tud vale csináli(ha tudna mindenki oda járna) ezt sajnos el kell fogadnod hogy ekkora

amugy a hüvelyk kb 8-10 m szal ha egy 23 cmest teszel bele akkor csak annyit érsz el vele hogy kilog

2011. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszer együtt öltöztem foci után egy nálam valamivel idősebb sráccal, a zuhanyzóban amíg ökörködtek, feltűnt, hogy valami nagyon furcsa rajta azon kívül, hogy magas és vékony. A fütyije... amely alig látszott ki a szeméremdombjából petyhüdten. De a poén az, hogy ők ezzel még ökörködtek, így meg mertem kérdezni tőle, mennyire nő meg, de azt mondta, alig 5 centire. Egyik kollégám is ilyen, ő azonban már testesebb és alacsonyabb is valamivel, de petyhüdt állapotban alig látszik ki neki a fütyi. Ő is azt mondja, tudja, hogy pici, de az asszonnyal megtalálják a fészkelős módot arra, hogyan fogadja magába a "picikét"


Egyébként tegnapelőtt nyitottak pont ugyanerről topikot, nem tudom, olvastad-e!?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Azonban a másikban is leírtam, neked is leírom ide ugyanazt pár linket. Olvasd el őket!

A kérdezőnek pontosan ugyanaz a baja, mint neked, csak pepitában. (Vagyis, míg neked túl kicsi, neki meg túl nagy.) Lefogadom, hogy segít megérteni a bajodat, főleg ha a topikban szereplő mellékelt linkeket is alaposan átbújod.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Itt pedig a bizonyíték arra, hogy a kis fütyi is tud NAAAGY MEGLEPETÉSEKET okozni!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szóval ne aggódj, nem emiatt fog szakítani veled egy csaj, ha a barátnőd lesz! Nemcsak neked van vérpéniszed... Azonban ha ennyire zavar, akkor keress valakit, akivel mindent megbeszélhetsz ezzel kapcsolatban is. A linkekben van is ilyen arra az esetre, ha otthon a környezetedben nem találsz ilyen személyt. :)

2011. júl. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több, mint 5 centit azonnal adnék a sajátomból, ha lehetne fitymám, ez vígasztaljon
2011. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!