Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S! Fitymaszűkületem...

S. O. S! Fitymaszűkületem van, hol műtessem meg? Bővebben Lennt.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem tudtam még eljutni a szexhez a szűkület miatt.Eléggé nagy szűkületem van még lankadt állapotban sem tudom felhúzni a bőrt még félig sem. A sok rossz vélemények miatt nem szeretnék teljes körülmetélést,van esély arra hogy részleges körülmetéléssel is élhessek szexuális életet? Az urulógusok általában férfiak? Csak azért mert ha elhatározom magam arra,hogy megműtetem a fitymaszűkületemet,nem akarnék zavarba jönni hogy nő lenne az urulógus. Debreceni lakos vagyok,szeretném díjmentesen megműtetni,mivel elvileg fizeti a TB. Mit ajánlanátok? Hova menjek? Tapasztalatok? A válaszokat előre is köszönöm. 18F
2012. jan. 2. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

@ Lery (#10-es hszóló)


"Az hogy fellép a gennyesedés,illetve a műtétet követő azonnali/késöbbi szövődmények,nem az orvos hibája!!!!"

_ Azt tudom, nem is azt írtam, hogy az övé. Csak ugye a srác esetében a doki a TKM-et erőltette, majd mégis belement a bemetszés+fékátvágásba, de tovább "károgott", hogy majd rájön, hogy jobb lett volna kapásból metélni (enyhe szűkületet... khm!). Én pedig azt írtam, hogy miután "a műtét után az egész felgennyesedett, akkor meg máá szégyellte magát vixxamenni is," egy olyan orvoshoz, aki metéléspárti, mert nem akarta elveszíteni a fitymáját.


Le7, nem az orvos cseszett itt el vmit, hanem a srác volt hülye, (...mert azért tudok műhibákról és kínzásos esetekről nemcsak Debrecenből,...) azonban az orvos irtó könnyen agyonvág6ja a páciensnek a belé ill. önmagába is vetett bizalmát, ha folyamatosan a metélést súlykolja, akár még indokolatlan esetben is, a gyerek akarata meg ezzel ellentétes.

Nem lenne semmi baj a TKM-mel, ha azt nem a páciens akarata, belátása ellenére akarnák az orvosok megcsinálni, ill. hogy ennek érdekében egyes orvosok még attól sem riadnak vissza, hogy az alternatív megoldások megvalósításába is esetlegesen "hibát csúsztatnak". (pl. a HBCs miatt is esetlegesen az RKM-mel szemben a TKM-ért kapandó több pénz reménye érdekében TB-s beavatkozás elvégzése esetén...)


Érvelés, ellenérvelés esetén haxnos lenne HELYESEN értelmezni a hozzászólásokat!


Üdv: EE

2012. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a teljes körülmetéléssel nagyon rosszul jártam, ezek után elég vicces lenne, ha meg tudna bárki is győzni, hogy ez "jó".... főleg nem olyanok, akik élőben nem vállalják föl magukat.


Kedves kérdező és a többiek: nem fura, hogy EE vállalja magát élőben? Az összes véleményét?

És nem fura, hogy én is vállalom az összes szavamat élőben? Aki meg ellenünk beszél, az mind bújkál? Nem fura ez? :)

2012. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Kedves kérdező és a többiek: nem fura, hogy EE vállalja magát élőben? Az összes véleményét?

És nem fura, hogy én is vállalom az összes szavamat élőben?"

_ Abban igazad van, hogy én vállalom magam élőben, ezt azok -- akár GyK-s >>privizők, akár nem -- akik már vmilyen szinten kapcsolatba kerültek velem, esetleg személyesen is találkoztak velem, vagy ismernek, tanúsít6ják. DE!

Ugyanezt én nem jelenteném ki veled kapcsolatban kedves előző, és legyél szíves ne említs magaddal egy lapon, nem ismerjük egymást, nem tudom ki vagy valójában, soha nem találkoztunk, tehát azt sem tudom, hogy te vállalod-e amit mondasz élőben!? A hszsaid követ7etelenek, akárhány >>priviben dobtam neked mentőövet arra, hogy mit tégy, merre indulj el, érez7ően egyhelyben toporogsz. Egyszer a TLC-t hozod fel, másszor azt, hogy gyűjtöd a pénzt arra, hogy kimész műtétre külföldre, megcsináltatni a brét, hogy ne életed végéig kelljen a saját világfájdalmadat elviselned ill. ezáltal nekünk is. Én rendszeresen publikálok új infókat segítségül, te ezzel szemben nem, azt sem tudom, hogy valójában hogy néz ki a kérges-foltos-száraz makkod, mert meg nem mutattad, tehát semmi hitelesít7ő infót nem adtál arról, hogy mi a te bajod, és hogy az létezik-e egyáltalán!?

A hozzászólásaid nem visszakövet7őek, mert számos userről írsz, ezzel szemben az én hszsaim igen, ezért jóóóval könnyebb bárkinek is csappantani a hitelességem %-ait is.


"Aki meg ellenünk beszél, az mind bújkál?"

_ Te bújkálsz. A viselkedésed egyértelműsíti ezt, ahogy azt is, hogy semmit nem tettél még eddig a fitymád visszaszerzéséért. Én már letettem itt vmit a kérdezők és az olvasók elé, míg te csupán ijesztegetted a népséget ill. szokás szerint a világfájdalmaidat panaszolgatod el és másokat osztasz ki ill. pocskondiázol. Sokszor sok esetben mögülem bújsz ki, és úgy provokálsz másokat, ahogy Annát is, igaz, sok esetben neki nincsen jó meglátása férfiügyben, mert túl fekete-fehér módon, mereven áll a dolgokhoz, viszont építeni te sem építesz.

Ezek után nagyon nem értem...

_ MI JOGON MERSZ EGY CSAPATBAN EMLÍTENI ENGEM ÉS TÉGED?????

_ MI JOGON MERSZ TAKARÓZNI AZ AZONOSÍTÓNEVEMMEL?????

(Pláne az én megkérdezésem, beleegyezésem NÉLKÜL!) >:-o


Inkább szégyenteljes a viselkedésed és ilyen emberrel nem kívánok egy csapatban evezni! Nem vagy méltó erre! Nem érdemled meg!

Ezen felül nem vagy képes belátni, hogy hiába akarsz másokat megvédeni, ROSSZ ESZKÖZT HASZNÁLSZ, önkényesen, gőgösen és önbíráskodóan viselkedsz azokkal szemben, akik akár építő, akár nem építő kritikát fogalmaznak meg veled szemben! Irritáló a személyiséged, emiatt gyakran éred el azt, hogy MINDENKINEK elege legyen belőled! Akkor is, ha ezt te olvasod, akkor is, ha ezt a kérdezők a hátad mögött panaszolják.


Legyél szíves szállj le rólam, és az engedélyem nélkül ne takarózz az azonosítónevemmel!


Üdv: EE

2012. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

3 fiu anyukája vagyok,elkeseredve olvasom ahogy az orvosokat okolják,a saját butaságuk miatt a férfiak.

egy gyereknek már pici korában meg kell tanulnia a himvesző tisztán tartását,amit anyuka vagy apuka mutat meg,már pár hónaposan lehet tapasztalni a fityma szükületett,amit 2-3 évesen meg is tudnak szüntetni.Tapasztalat alapján mondom,2 fiamnál végezték el,az egyiknél már csak a körül metélés jöhetett szoba.Minél fiatalabb valaki annál könyebben vészeli át az altatással végzet rövid mütétet,1 óra mulva már mehettünk is haza.természetesen ha már felnött fiatalról van szó,nem fájdalmasabb,csak cikisebbnek érzi.

Tisztán tartásáról fokozatosabban kell gondoskodni,mi a langyon kamillás öblögetést is nagyon hatásosnak találtuk.

Nem a problémát kell szégyelni.hanem a tudatlanságot.

2012. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"már pár hónaposan lehet tapasztalni a fityma szükületett,amit meg is tudnak szüntetni.Tapasztalat alapján mondom,2 fiamnál végezték el,az egyiknél már csak a körül metélés jöhetett szoba.Minél fiatalabb valaki annál könyebben vészeli át az altatással végzet rövid mütétet,1 óra mulva már mehettünk is haza.természetesen ha már felnött fiatalról van szó,nem fájdalmasabb,csak cikisebbnek érzi."

Ez úgy hülyeség ahogy van előző! 2-3 évesen az orvos nem a fitymaszűkületet szünteti meg, éppen ellentkezőleg: ők okozzák! Amit meg akarnak szüntetni az a veleszületett letapadás, egy természetes élettani jelenség ami tinikor előtt legkésőbb magátol megszűnik, ha a szülők nem trehányak, és nemcsak egyszer megmutatjákba gyereknek, mit hogyan kell, hanem rendszeresen le is ellenőrzik azt, hogy a gyerek tudja e és végzi is e

Ha szűk valami, akkor azt úgy kell megoldani hogy széterőltetik? Barbárság, a gyereknek meg szánt szándékból okozott kibírhatatlan fájdalom, nemi erőszak. 2-3 éves korig nem is lenne szabad a fitymához nyúlni! Előbb hagyja el a pelenkát, utána érdemes elkezdeni igazán, addig a letapadás (amit annyian tévesen fitymaszűkületnek hisznek) csak védi a makkot! És ami még fontos, a gyereknek nem szabad tiltani, hogy hozzányúljon, játszon vele, akkor szívesen fog odanyúlni és magának megoldja, ha nincs tényleg fitymaszűkülete!

2018. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!