Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az lenne a kérdésem hogy ez normális-e..

Lankadt állapotban hátra tudom húznia fitymát és mereven is..csak picit megakad a makk mögött...volt már fitymaszűkület műtétem,a varratok mentén szűkült be..

valaki segítsen :'(


2011. dec. 19. 13:16
1 2
 1/18 szamo77db ***** válasza:

Nem vagyok orvos. Ezért azt tanácsolnám, hogy keresd fel

az operációt végző orvosodat, mondd el az újabban jelent-

kező problémáidat. Ő nyilván megnézi és megmondja neked,

hogy mi a teendő! Ne találgassunk itt össze-vissza mi,

laikusok!

2011. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
említettem neki h mi lenne ha...hajlamos lennék a hegesedésre..10ből 1 volt az alap...hát sztem bele estem :(
2011. dec. 19. 13:37
 3/18 szamo77db ***** válasza:

Mikor voltál kontrollon utoljára? Szerintem (ha nem teg-

nap), akkor elmehetsz megint! Ne izgasd magad, van ilyen, hogy utókezelés, ellenőrzés!

2011. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

már itthon vagyok,nincs kontroll

és mivel aktív nemi élet elött vagyok,pár nap,fontos lenne...

Nekifutok így is,de ha rossz lesz visszamegyek körülmetélésre.

2011. dec. 20. 23:44
 5/18 szamo77db ***** válasza:

Még szex előtt kéne beszélned az orvosoddal. Hívd fel és

kérj időpontot tőle, amikor felkeresheted. Kérj kontroll

vizsgálatot tőle, mert panaszod van. Én dolgoztam egészségügyben és a ambuláns lapok végére mindig odaírtuk,

hogy: pec. Azaz: panasz esetén controll! Mindenképp lássa

orvos!

2011. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De már elegem van ebből október közepe óta ezzel szórakozok,meg fogom próbálni ha nem megy,viszamegyek
2011. dec. 21. 19:55
 7/18 szamo77db ***** válasza:

Látod, hogy már neked is eleged van az egészből! Ezért

kell tisztázni. Utána megnyugszol, hidd el!

2011. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hali!


Figyelj kicsit rám, és NYUGI!

Próbálunk segíteni. Ok? :-o


Először is,... még azt sem árultad el, hány éves vagy!?

Másodszor,... Nézd meg az alábbi topikot. Miután megnézted, csak utána gyere vissza ide, és folytasd a hszsom olvasását!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..



********

Ő is eléggé rosszul járt, kétségbe volt esve, mindenáron vissza akart menni TKM-re annyira türelmetlen volt. Hirtelen döntött a műtét mellett, műtét előtt nem kellőképp tájékozódott, hanem döntését elkapkodta.

TE IS KAPKODNI AKARSZ MOST! Ez látszik abból, ahogyan te ezt a helyzetet kezeled. :-o


Tisztában vagyok azzal, hogy itt most rólad van szó, neked volt műtéted, de azzal, hogy kapkodsz és felizgatod, idegesíted SAJÁT MAGAD, türelmetlenkedsz, jobb nem lesz, te fogod magadat xarabbul érezni. Ugye?

Ilyen meg nincs, hogy "fitymaszűkületi műtét" önmagában! Rengetegféleképpen old6nak el ma már egy fitymaszűkületet, NEMCSAK EGYFÉLEKÉPPEN! :-O Tanulj meg fogalmazni!

_ MIFÉLE MŰTÉT VOLT EZ? MIT VÉGEZTEK EL rajtad??? (Keresztirányú bemetszés? Fékátvágás? Részleges KörülMetélés?...stb.)

_ Pontosan mikor volt a műtét?

_ A gyógyulási idő alatt voltak szövődmények?

_ Műtét után hátrahúzva hordtad a megmaradt fitymádat, vagy előre tolva?

_ Húzogattad-e a fitymád a műtét, ill. a gyógyulás után? Teljesen hátrahúztad? Sikerült?



Amíg pontatlan információt adsz, mindenekelőtt viszont nem higgadsz le, hogy segítsünk mi neked, Pajtás? S:-s

Mert a magam nevében szeretnék, de olvasd vissza magad! Iszonyú türelmetlen vagy, és tudom, hogy az elkeseredettséged hajszol téged bele ebbe! És te eddig megadtad magad az elkeseredettségednek! Igaz?

Jobb így? S:-? Mert sztem NEM! :-o


Mesél7nék neked simán számtalan olyan történetet mint a tiéd, a végkifejlet ott, ahol a dolog megoldását elkapkodták -- mint amire te is készülsz... -- 90%-ban tragikusan végződött. Ahol viszont lehiggadtan, átgondoltan, megszervezetten cselekedtek, működtek együtt, ott a segélykérő is sokkal elégedettebb volt. Akármi is lett a vége. De az esetek zömében úgy ért véget a sztori, ahogyan azt ő szerette volna.



Most várom, hogy pótold a hiányzó infókat (MINDENT), utána folytat6juk, ha már lehiggadtál a normális hangvételű kommunikációt.

Addigis FEL A FEJJEL!


Üdv: EE ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ (^2^)

2011. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szia :)

fék átvágás és szűkületi műtétem is volt dec 9.én

mindig előre volt húzva,amikor tisztítottam vagy kamillatea,betadine hátratoltam és tornáztattam egy kissé,most hogy már varratok nélkül vagyok folytatom a tornáztatást hátha kijön a szűkület

2011. dec. 22. 23:52
 10/18 anonim ***** válasza:

Na jó!

Akkor megismétlem a gyengébbek kedvéért...

"szűkületi műtét" ILYEN NINCS! EZ EGY GYÜJTŐFOGALOM!


Te már ne is haragudj, Pajtás, de te mindig ennyire figyelmetlen vagy? Te el sem olvastad előző hozzászólásomat, max belenéztél pár sorába, mert abból amit kértem, SEMMIT nem válaszoltál. Az infó, amiket megosztottál velem minimális.

Ezzel szemben, akinek VALÓBAN szüksége van segítségre az nem ennyire trehány, és figyelmetlen, mint te vagy, hanem odafigyel, és válaszol MINDEN KÉRDÉSRE, mert tudja, hogy a válaszadás AZ Ő ÉRDEKE! >:-O


Ha elolvastad volna a hszsomat, nem írtál volna még1x egy olyan baromságot, mint a ... "szűkületi műtét".

De aki ennyire nem tudja értékelni mások erőfeszítéseit az ő érdekében,... ááhh... do.Ob


EE ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ ˙ (^2^)

2011. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!