Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van sajnos,...

Fitymaszűkületem van sajnos, nem szeretnék teljes körülmetélést, van e rá más mód?

Figyelt kérdés
Olyannyira kínos téma ez nálam,de mostmár változtatni akarok rajta,nem élhetek így örökké 17 éves vagyok és ez miatt nem mertem belevágni kapcsolatokba,és már nagyon szeretnék egy barátnőt akivel szexuális kapcsolatot élhetnék. A fitymáról csak annyira tudom felhúzni a bőrt hogy pisiljek,kb. 1 cm-re.
2011. dec. 20. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem menj el a területileg "illetékes" Urológiai szakrendelésre, ott majd megmondják, hogy pontosan mi a teendő!


Amúgy a körülmetéléstől nem kell idegenkedni, a világ nagy részén ez nagyon gyakori és elterjedt beavatkozás, mely egyszerűen és véglegesen megoldja minden fitymával kapcsolatos "problémát"!

2011. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Van más megoldás is a teljes körülmetélésen kívül. Csak a legtöbb orvos azért ezt javasolja mert gyorsan el lehet végezni a beavatkozást és a gyógyulás is gyorsabb. Van részleges körülmetélés, fitymaplasztika, különféle bemetszések. Engem fitymaplasztikával műtöttek és teljesen elégedett vagyok vele. Ernyedt állapotban van fitymám ami fedi a makkom, így nem fog kiszáradni, kirepedezni. Merevedéskor pedig automatikusan hátrahúzódik, valamint esztétikailag is megfelel. A lényeg, hogy meg kell találni azt az urológust aki el végzi a számodra elfogadott beavatkozást.


20/F

2011. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ne figyelj erre a 37%-os nőre, aki rossz tanácsokat osztogat, ahová csak beesik. Ez egy troll. Hogyne lenne más megoldás! A teljes körülmetélés egy törzsi barbár beavatkozás, nem gyógyítás.
2011. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak komoly szűkület van,akkor mi a megoldás? menjek kórházba és fizeti a tb a műtétet vagy mit javasoltok?
2011. dec. 24. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress mindenképpen magánorvost, aki elvégzi a műtétet, mert az erős szűkületet nem lehet tágítani, csak berepednezne. Ha elég egy bemetszés, akkor végezzen azt, vagy esetleg plasztikát, ha lehet, vagy, ha minden kötél szakad, akkor lehet részleges metélés végezni, hogy maradjon rajta valami, nem kell semmiképpen se az egészet levágni. Nekem levágták az egészet, most egy szűk fitymáért is milliókat fizetnék :(
2011. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,én 19éves vagyok 4hete csinálták meg nekem (relativ szűkület és rövid fék)

Ebből adódóan részlegesen körül lettem metélve,és a fékemet átvágták.

A műtét nem volt vészes,nagyon sok lidokaint injektáltak a péniszembe az első 4 szurit még éreztem..de még adtak utána,elötte meg kaptam nyugtatót (rivotril)-t a hátsó felembe.

1nap fekvés a kórházban és 2hét kemény,fájdalmas gyógyulás várt rám.

most így a 4. hétre elégedett vagyok,habár nem a leg esztétikusabb,bőven megérte megcsináltatni,értem én hogy be vagy parázva én is be voltam pláne hogy egyedül csináltam végig,ugyhogy ha bármi kérdésed van írj nekem privátot és szívesen segítek.

A te esetedben abszolút szűkület van nemtudom a féked rövid-e,de szerintem te sem tudod. Mivel még nem múltál el 18 így szülői beleegyezés kell,beszélj velük nem nagy kunszt én is megtettem..pedig vagyon szégyenlős voltam.

Jelentkezz be az urológiára,szakrendelésre aztán ott kapsz időpontot a sebészetre,a te esetedben teljes körülmetélést fognak javasolni szerintem,de ha teheted kérd meg ha megoldható (csak részlegesen tegyék)!

mondom,bármi kérdés írj ^^

Ne parázz haver,gondolj bele nagyon sokaknak volt/van ilyen problémájuk :)

És hiába fájdalmas,bőven megéri..én még rosszabbúl is jártam mint te..mert lett barátnőm,és az ő hatására vettem rá magam a műtétre.

Pont holnap alszom nála és végre felavatom a gyíkot,ugyhogy tényleg fel a fejjel :D bőven megéri az egész szenvedést !

2011. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A magán urulógusok gondolom sok pénzt kérnek,ezért marad nálam a korház,januárba töltöm a 18-at,szüleimmel nem szeretném tudatni. A részleges körülmetélés után nem szárad ki a fityma? Meddig fájt?
2011. dec. 25. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Igyekezzenek a lehető legtöbb előbőrt megtartani, csak a szűkült részt, az elejét távolítsát el, ez a lényeg. A teljes körülmetélésre ne hagyd, hogy rábeszéljenek, keress jó orvost!
2011. dec. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
A részleges metélésnél is száradhat a makk, de ott nem lóg ki az egész makk. Főleg nekem a makk pereme a rossz rész, ami egészen kérges, de ronda a többi is... örülnék, ha nem az egész makk lenne ilyen selejt, hanem csak az eleje, a csúcsa... szóval nagy különbség van... vigyázz magadra, ne hallgass az ilyen kibic nőkre, akik összeszemetelik az összes kérdésnél a szövegdobozt, mert nekik a csonka pénisz jön be, mert betegek...
2012. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!