Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S! Fitymaszűkületem...

S. O. S! Fitymaszűkületem van, hol műtessem meg? Bővebben Lennt.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem tudtam még eljutni a szexhez a szűkület miatt.Eléggé nagy szűkületem van még lankadt állapotban sem tudom felhúzni a bőrt még félig sem. A sok rossz vélemények miatt nem szeretnék teljes körülmetélést,van esély arra hogy részleges körülmetéléssel is élhessek szexuális életet? Az urulógusok általában férfiak? Csak azért mert ha elhatározom magam arra,hogy megműtetem a fitymaszűkületemet,nem akarnék zavarba jönni hogy nő lenne az urulógus. Debreceni lakos vagyok,szeretném díjmentesen megműtetni,mivel elvileg fizeti a TB. Mit ajánlanátok? Hova menjek? Tapasztalatok? A válaszokat előre is köszönöm. 18F
2012. jan. 2. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1.a legtöbb urulógus férfi

2.fizeti a TB

3. nem tudomlátatban megmondanimilyen műtétre van szükséged, ha elég csak bemetszeni,akkor azt fogják tenni (nem ártott volna ezt 15 éves korodban megtenni, akkor tuti elég lett volna a bemetszés és utána tágulhatott volna. Gondolom tisztítani se tudod rendesen)

2012. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
persze hogy nemtudom jól tisztítani,hisz szűkület van :(
2012. jan. 2. 22:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Debrecenben pont van női urológus is, lehet hogy pont hozzá kerülsz. De menj a Kenézibe a szakrendelésre.
2012. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a kenézit ajánlanád nekem? ott precizek? nem kontárok?
2012. jan. 2. 23:15
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Hali!


Ez biztosan vmi újévi tréfa: 1 héten belül te vagy a 4. fitymaszűkületes, aki Debrecenből v. annak környékéről ír, vagy ide, vagy >>privibe. :-s


Komolyra fordítva a szót, Debi sajna "TKM-város", az orvosok -- akikről eddig vixxajelzés érkezett hozzám,-- zöme túlnyomó többség arányában CSAK Teljes KörülMetélést végez. Sokan eljátszák uakkor az "ijesztegetős dokit" ha más megoldást, bemetszést, RKM-et kérnél (Részleges KörülMetélést), mondván "csúnya lex!", "vixxaszűkül!" :-o ... voltaképprn arról van szó, hogy van wgy bizonyos HBCs, aki egy TKM-ért többet fizet az eü. intézménynek, ill. az orvosok a számukra legesleg1xűbb és legvéglegesebb megoldást választják, nem packáznak alternatívákkal, kapásból leszedik az egészet.

Volt ott olyan doki, aki 1xű fékműtétből akart TKM-et csinálni, ill. olyan is, aki szépen elbaxott egy bemetszést, hogy a gyerek később vixxamenjen hozzá metéltetni.

Tökmindegy, hogy a 3 hely közül hová mész... Egykutya.

A Kenézyben is uazok az orvosok rendelnek, mint a Klinikákon, ahol 2010. aug. 1-jén egyik általam is megsegített, akkor 21 éves srácot kíboztak meg úgy, hogy félrebökte neki a doki a lidokaint, így az nem hatott, és a gyerek farkába úgy vágott-varrott bele, hogy az mindent érzett, és magát védvén a leszíjazás ellenére, összehuzta, befeszült az egész teste, ám moccanni sem tudott, se nem mert, mert az orvosa Berczi Csaba, ahelyett, hogy adott vna neki jó helyre végre valamiféle érzéstelenítést, ráförmedt, hogy ne feszítsen már! 45 percig kínozták, majd az összevarrás után jött a kegyelemdöfés...: MÉG CSAK SZOBÁT SEM ADTAK NEKI! LEKÜLDTÉK KÉT EMELET KÖZÉ A LÉPCSŐN FELDAGADT FAXXAL!

A srác is hülye volt, RKM-től bexélgettünk MSN-en, ehelyett már az első gyanús tünetek észlelésekor ott kellett volna hagyni azt a nyomorult mészárost, ehelyett hagyta hogy megkínozzák, s jogilag is ostoba volt: annyiban hagyta a dolgot. Így később uez a doki egy másik, 45-50 év körüli férfi faxát is elrontotta.

A 21 éves srác esete után a barátnője 1 héten át sírt, s nekem is pszichiátriai segítségre volt szükségem, hogy feldolgozzam a történteket, amit az egyik segítettemmel műveltek.


A Bethlen utcai SzTK-ban elvileg Kocsis Doktor RKM-et is végez, azonban amikor javasoltam őt felkeresni a többi GyK-snak, ők azt jelezték vixxa nekem, h. a doki abszolúte nem volt alapos, és uúgy a Klinikákra küldte őket tovább. :-s


És a legfrissebb:

24 éves srác enyheszűkülettel és rövid fitymafékkel magánpraxisba ment, a doki természetesen metélni akarta, és ijesztegetni kezdte hogy a bemetszés ronda lex, ennek ellenére a srác kitartott a velem megbeszéltek mellett, de a doki nem akarta először elvégezni neki a fékátvágással együtt. Mtam neki, hagyja ott a dokit, mert a képességei határosak, de ő titokban mégis megcsináltatta a műtétet, azonban a műtét után az egész felgennyesedett, akkor meg máá szégyellte magát vixxamenni is, és jött nyavajogni hozzám, hogy segítsek.



Szal Debrecent sztem felejtsd el, vannak sokkal jobb dokik is az ottaniaknál, akik valóban a betegeikért vannak! :-o

Ha pedig segítségre van szükséged, és kíváncsi vagy, mit le7ne kihozni a a szűkületedből, ill. átbeszélnéd kavargó glataidat vkivel, >>privizz rám bátran, akár SkyPe/MSN-címmel is, úgy könnyebb kommunikálni.


Még egy FONTOS dolog:

Akárki, akármit ajánl orvosi megoldásként, ELSŐRE NEM BELEMENNI!

LEGALÁBB 7-10 NAPOS GONDOLKODÁSI IDŐT KÉRNI!!! >>:-O

Az elsietett (1, 3, 5 nap alatt hozott döntésel s VÉGZETES HIBÁK az ilyen kényes jellegű ambuláns műtéteknél!!! :-o


Sajnálom, hogy rád kellett ijesztenem, de muszáj ezt tudnod, mielőtt edetleg elbaxnád hátralévő életedet 1etlen rossz választással ill. döntéssel! :-o

Ha bármiben segít7ek, szólj!


Fel a fejjel, és Búék! ;-)

Üdv: EE

2012. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves EE! Tényleg ilyen kontárok a debreceni orvosok? :(( Ez nem tréfa,valóban énis Debreceni vagyok,és most kérek segítséget elsőnek a gyik-en. Esetleg Nyíregyházán? Miskolcon? Odáig még eltudnék menni,de csak akkor ha a TB fizeti a műtétet mert pénzszűkében vagyok :S.
2012. jan. 3. 02:07
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Hali ismét!


Leírtam tapasztalataimat.

Nem én találtam ki, hanem megtörtént esetekről ejtettem szót fenti hosszúmban. Vannak akikkel együttérezve, őket segítve éltem meg én is pár lelki traumát, vannak akik viszont rendesek voltak, és akármi is történt velük, de megosztották velem élményeiket, tapasztalataikat orvosokról, eü. ellátásokról, többek között debreceniek is.

Le7, vannak, akik 0%-osan hasznosnak ítélik hozzászólásomat, az igazság már csak ilyen,... FÁJ! (egyeseknek legalábbis.)


Én magam egyébként törexem optimistának maradni, de Debrecen esetében ez képtelenség már. Túl sok negatívumról tudok onnan, a TKM-et pedig elég érdekes múltja van, mert tiszta eljárás csak a vallásilag vagy a szánt szándékkal akart körülmetéléseknél van, a többinél oda kell figyelni.


Miskolcról nincs sok visszajelzésem, mindössze egy TKM-párti, betegeket befolyásoló orvosról, ill. egy szikés fékműtöttről tudok, aki vissza is jelzett nekem egy "élménybeszámolóval". Nyíregyen 1-2 dokiról tudok, de sok infóm nincs róluk. Egyik bemetszés vagy TKM-et javasol, a másikkal elvileg le7 beszélni, bár ebben nem vagyok biztos, mert aki visszajelezte, attól nem érzem, hogy az infó kellően hiteles lenne. Egyik ismerősöm viszont egy 3.-at kíván felkeresni hamarosan, ő talán tudna neked segíteni az ő nyíregyi dokijáról némi infókkal, de arra időben még egy keveset várni kell.



Ami tuti, az egy dolog, hogy nem le7 a bőrt még félig sem felhúzni. De ha a szűkületed engedi, esetleg el le7ne kezdeni nyújtani. Ha nem, akkor marad a műtét, ezt vakon nem le7 megállapítani, ebben glom egyetértesz velem. De ha beavatsz részletesebben, talán ki le7 találni vmit esetleg, de ne vedd készpénznek. Ez a fitymádtól függ, én pedig nem vagyok orvos, csupán egészségügyis, ezt tudnod kell. Ha érdekel a segítségem, >>privizz.


Üdv: EE

2012. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Amelyik orvos erőlteti a teljes körülmetélést, azt Afrikába kellene vinni, így 2012-ben, ott még divat a megjelölés, csonkolás... civilizált megoldást kell találni és az ilyen embereket, akik mindent le akarnak vágni, elkerülni, nagyon.
2012. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Ez sajnos ilyen műfaj :(

Az orvosoknak a gyors megoldás kell...

De a fitymát levágni egész egyszerűen tényleg barbárság... kérdező, utazz inkább többet, megéri, én utaznék most a holdra is, ha ott helyrehoznák nekem a péniszem :(

2012. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Válasz EE-gyk.hu válaszadónak::::


Az hogy fellép a gennyesedés,illetve a műtétet követő azonnali/késöbbi szövődmények,nem az orvos hibája!!!!

Az esetek iszonyatosan elenyésző %-ban tartalmaznak orvosi műhibát!

üdv:Lery

2012. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!