Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? (bőv. Lent)

Ez mi lehet? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Körül vagyok metélve.(3 hónapja). Szépen gyógyul. A lényeg, hogy amikor a barátnőm orálisan elégít ki, azt nagyon élvezem, mindig elmegyek...viszont ha szexelünk (eddig csak óvszerrel), akkor nem igazán érzem :S. Sőt, menet közben lelankadok. Szoktam izgulni, mivel nekem ő az 1., de nem hinném, hogy csak ez lenne az oka. Gumi nélkül, jobban érezném ?


2011. szept. 4. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A gumi az haszos,mert hiába védekezik a csaj gyógyszerrel nemibajt el lehet kapni,pl gombát is.Az első aktusoknál még simán előfordulhat ilyen,meg talán még most gyógyulgat lehet az is befolyásolja.De a metélés előtt is voltatok együtt?És ha igen,akkor volt előtte is ilyen lelankadás?
2011. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Metélés előtt nem voltunk együtt.
2011. szept. 4. 16:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban metélés után 2 hónappal vesztettem el a szüzességem.
2011. szept. 4. 16:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!