Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyérben szenvedők, hogy...

Aranyérben szenvedők, hogy tisztálkodtok, milyen gyógyterméket használtok?

Figyelt kérdés
Néhány év után újra aranyérben szenvedek, attól féltem hogy a kakkantás fog fájni, de nem vészes, csak ha a papírmunkát végzem akkor érzem a lyukam bal oldalán a borsónyi dudort, meg már alapból fáj a seggem , féloldalasan tudok csak leülni. reggel indulás elött jön rám a nagydolog, akkor nem tudok már lefürdeni, nedves toalett papírt használok , bidém nincs. este a zuhanyrózsával jól kimosom a sejhajom. van valami naturlandos kenőcsöm, de már lejárt a szavatossága, nem tudom így használ e még? sorstársaim, tisztálkodási praktikák? + milyen nem vényköteles terméket használtok?

tegnap 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 35 éves nő vagyok és soha nem szültem és nem is fogok... Én Törökországban élek és itt lóbalzsamot adtak rá a patikában.

11 éves korom óta szenvedek aranyérrel és otthon drága pénzekért összevásároltam rá mindent de igazából semmi sem használt.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Talán a minden összevásárlása helyett kezelétetni kellett volna. Semmiféle praktika nincs rá.
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

Voltam proctológusnál de nem javasolta a műtétet mert visszajöhet. Anyukámnak eddig háromszor műtötték de mindháromszor visszajött

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Házi zsír is segíthet,de én még nem próbáltam.

Kedves 1-es válaszoló, az ottani lóbalzsam nem a melegítős, csípős verzió?

ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lézerrel műtik akkor nem jön vissza.
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden székelés után alapos, langyos vizes, szappanos lemosás. A nedves törlőkendőkkel óvatosan, mert irritálhatják. Leginkább a babáknak való jó hozzá. Ha nagyon durván előjön, akkor Reparon krém és kúp vagy körömvirág krém. Ezekkel a módszerekkel már vagy 20 éve kordában tartom.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!