Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől féknyomosodott ki a...

Mitől féknyomosodott ki a nadrágom?

Figyelt kérdés
Mai fürdésnél vettem észre, rövidnadrágom farrésze egy folton tiszta barna volt. Amiért csodálom, mert állandóan tisztálkodom, napi egyszer. Általában fürdés előtt ejtem meg a nagydolgomat, akkor is rendesen megtörlöm nem kakaós s@ggel mászkálok. Viszont észrevettem magamon, hogy kb. 1 hónapja olyan vagyok mint egy holdkóros, mintha be lennék szívva teljesen letargikus állapotban vagyok. Sajnos nem poén ez a kérdés, kérlek normális válaszokkal próbáljatok meg segíteni.

2023. júl. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem jól törölted ki, mert figyelmetlenebb vagy. Annak meg 100 oka lehet.
2023. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Hány éves vagy? Lehet hogy ez már a demencia jele.

Vizsgáltasd ki magad!

2023. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Jol torolted ki, nem csinaltal be, viszont a szekleted kenocsos, zsiros ( felszivodasi zavar), es a vegbeledbol kiolvadt az, ami belul barmilyen pici kenodve maradt.
2023. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem törölted meg jól, ennyi a helyzet.
2023. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig jól megtöröltem, megírnám ha nem mert mindig addig törlöm ameddig nem tiszta fehér a papír. Az lehet amit a hármas válaszadó írhatott. Ezentúl a papír után használok nedves törlőkendőt is utána pedig szárazra törlöm ismét.
2023. júl. 22. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem többször kell törölni, hanem jól. Viszont lényeges a bélrendszer és a béltartalom állapota. Túlzottan híg béltartalom esetén, amikor nem vonja be a szilárdabb béltartalmat a bélfal által kiválasztott nyálka, akkor több széklet maradvány marad az ánusz ráncaiban. Onnan meg akár az izzadtság is szétkeni mindenfelé.
2023. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


A 3-as és 6-os vlaszadóval értek egyet. Ilyen előfordul. Főleg ilyen melegben. Kissé becsusszan az alsód, észre sem veszed, és már megvan a baj. Én is javaslom a nedves törlőkendőt. Vagy, ha teheted, mksd meg. Esetleg kissé nedvesítsd meg a WC papírt. Szóval ne aggódj, nincs semmi bajod.

2023. júl. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!