Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres nyálkás széklet?

Véres nyálkás széklet?

Figyelt kérdés
A napokban észrevettem hogy a székletemben vannak pirosas (gondolom véres) nyálkás voltok. A fenekem kijáratnál mnéha szoktam érezni ilyen lüktetést bizonyos időnként (ülő munkát végzek) Tapasztat már valaki ilyet? Mitől lehet ez?

tegnap 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Leginkább aranyér..
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Fenekem kijárata :)
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aranyér, amennyiben friss színű a vér, de az fájdalommal jár általában. Proktológust keress fel, ő szakterületéhez tartozik.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen vilagos szinu, gymond frissebbnek tunik. A szeklet szilard, nem hasmenes, redekes hogy egyszerre akar 2 fele szinu is.
tegnap 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akarlak. Jó eséllyel aranyér. De én azért ismertem embert aki szintén aranyérnek hitte aztán vastagbélrák volt. Jó sokáig húzta mire megnezette sajnos későn. Erre persze joval kisebb az esély, nyugi. Csak azt akarom mondani, hogy felnőtt ember vagy , kiveszel egy nap szabit és megnezeted. Akár magán úton ha nem foglalkoznak veled.
ma 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!