Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Picit véres nyálkás széklet...

Picit véres nyálkás széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap fedeztem fel,hogy véres nyálkás a székletem

Napi 1 szer ürítek hasmenés nincs.

Antibiotikumot szedek 1 hete a fogam gyulladására.

Lehet ettől van?



aug. 29. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A véres széklet mindig orvosi kivizsgálást igényel, akár egyszeri, akár rendszeres, akár kicsit véres, akár nagyon véres. Simán lehet banális ok (pl. belső aranyér), de lehet komolyabb elváltozás miatt is.
aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Egyáltalán nem biztos hogy orvosi ellátást igényel...

Először is tisztázni kell hogy friss vagy emésztett vér-e? Ha fiss mert még folyik és élénk piros akkor valószínűleg csak megcsikart valami kifelé jövet, hasmeneskor ez jellemző hogy valami félig megemésztett szilánk kicsikar. Ilyenkor érdemes várni 1 hetet és ha akkor se múlik akkor orvos.

Ha sötét, fekete száraz vér akkor az a bélrendszerből jön, akkor az komoly dolog is lehet, azzal orvoshoz kell menni

aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hasmenés és a vér friss piros tegnap észleltem ma is olyan volt kicsit.
aug. 29. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:

#15:48

Tudom, azért mondtam, hogy akkor jellemző, de előfordulhat máskor is. Érted? Ha friss vér akkor szerintem várj egy hetet. Most emiatt kár magánklinikára rohannod vagy kivárni egy pár éves várólistát és 1-2 napra kiesni a munkából. Ha nem múlik akkor keress orvost

aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok

Nem értek egyet, érdemes lenne minél előbb megvizsgáltatni, nem ér annyit az az 1-2 nap munka.

aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak te hülye vagy és kész
aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
A nagy magyar vitakultúra egyik képviselőjét olvashattuk.
aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Legalább nem vagyok ilyen hülye mint te
aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A bugyuta válaszadónak üzenem,hogy csináljon valami hasznosat a trollkodás helyett ma sulis nap mehet, ha pedig már nem sulis akkor irány dolgozni tegye magát hasznossá!

Időközben megoldódott a problémám,a hasznos válaszadóknak nagyon szépen köszönöm a választ :)

szept. 2. 05:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!