Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állandó fáradtság?

Állandó fáradtság?

Figyelt kérdés

Ezelőtt pár éve kb aludni nem tudtam, mert tele voltam energiával, most pedig alszok több órát, felkelek, gyakorlatilag alszok is vissza mert annyira 0nak érzem az erőmet, mintha valami szívná ki belőlem FOLYAMATOSAN.

Ha megittam fél-1liter energiaitalt, utána se éreztem hogy feltöltődtem volna.

Valami tipp van, hogy mi lehet ez?

Körülbelül fél éves-1éves a jelenség.



ma 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Állandóan iszod az energiaitalt? Mert nagyon dehidratál, és ráadásul felültet a vércukor hintára.

Mindkettő csökkenti az energiaszintet.

Reggelizni szoktál? Mit? És mikor?

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na jó de kezdjük már az elején! Sportolsz rendszeresen? Egészségesen étkezel? Menni stressz van az életedben? Ezek az első dolgok, amin változtatni kell, ha egészségtelenül élsz. És utána / mellette mehet a hormonális kivizsgálás. Vas, D-vitamin szintet nézethetnék, ha azok alacsonyak, lehet pótolni.
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!