Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tenyleg ciki mai fiatalok...

Tenyleg ciki mai fiatalok kozott a honaljszor ? Vagy az atleta + honaljszor?

Figyelt kérdés

Foci utan beultunk haverokkal egy-ket sorre a faluban, most meg szinte nyar van ezert egy ujjatlant vettem fel.

Amikor egyszer tarkora raktam a kezem es hatradoltem akkor egyik csapattarsam beszolt hogy "ge*iii mekkora honaljkutyad van".


Manapsag ennyire nem jellemzo? Nem szoktam maset nezni, nekem a honaljam tenyleg eleg szoros, de faterom azt tanitotta meg fiatalabbkent (most 18), hogy a fanszor meg a honaljszor nem ciki, hanem a ferfiassag jele.



szept. 8. 09:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek 98%-a borotválja
szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább a csapattársad tapintatlansága miatt aggódnék, akár ciki akár nem, ilyet nem mondunk.
szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

“Nekem a honaljam tenyleg eleg szoros”

Ez elég undorító…

Nincs semmi de!

Attól, hogy a faterod szerint régen mi volt a férfiasság jele meg mi nem, az teljesen irreleváns. Itt jön elő a generációs szakadék. Talán az ő idejében felkapott volt, hogy senki ne borotválja a hónalját, de most már inkább ez csak az igénytelenség jele, nem a férfiasságé.

szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked, vagy a párodnak tetszik. Nekem az tetszik, ha 2-3 milliméteresre van nyírva.
szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem ciki!


Nem ciki sem a szőrös, sem a borotvált!


Én elég sokat vagyok nyáron a Balatonon és - bár nem ezt figyelem - de vegyesen vannak, akik meghagyják és akik leszedik. Szóval látni csupaszat is, meg olyat is, aki sosem borotválja.


Én nyáron rendszeresen szoktam borotválni, mert mégis jobban szellőzik a nagy melegben. Nem szeretem ha beizzad. Na meg úgy vagyok vele, hogy amikor sokat vagyok félmeztelenül, (kb egész nyáron) akkor legyen rendbe rakva.


Most éppen kb. 3 hetes a hónaljszőröm, most lusta voltam leborotválni, de így is simán lementem a strandra és ujjatlan trikót is vettem fel. Ha még tartana a nyári meleg akkor tuti leszedném még egyszer.


Szóval azt akarom kihozni belőle, hogy én mondjuk 3-4 hónapos hónaljszőrrel nem félmeztelenkednék, de pár hetes szőr az még elmegy.


Télen nem szoktam borotválni, csak ha megyek fürdőbe vagy szaunázni, előtte pár nappal rendbe rakom.


Ez persze nem jelenti azt, hogy másnak is így kell tennie. Ha neked jó úgy ahogy van, esetleg sosem borotválod, akkor más véleménye miatt ne változtass ezen. Maximum trimmelheted, az talán a középút.


De amúgy lehet, hogy a csapattársad csak baromkodott...

szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

én meg amióta kamasz koromban kinőtt, egyszer sem szedtem le a hónaljszőröm, és mindig is rendszeresen hordtam és hordok nyáron ujjatlant. és akkor mi van? arról nem tudok, hogy ki mit gondolt magában vagy a hátam mögött összebeszéltek-e, de nyíltan soha semmi hátrányát nem láttam. van feleségem, vannak barátaim, van munkám, minden van, ami kell.

33F

szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
Az atléta hónaljszőrrel ocsmány az biztos.
szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
55%
Hat en 18 vagyok de en se borotvalom. Meg haverjaim tobbsege se nagyon szokta, szerintem ma mar egyaltalan nem gaz a honaljszor. Ez mar nem a ketezres evek.
szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%

Azt nem értem, hogy miért mérvadó, hogy egy idősebbnek mi erről a véleménye, pl, apádnak. Hány éves az apád, 40-50 feletti? Nézd már meg, hogy néz ki a 40 felettiek többsége ebben az országban. Dagadt/löttyedt, igénytelen van felöltözve stb.


Aztán meg igen..sztem gusztustalan a hónaljszőr, bár engem hidegen hagy, ha vkinek van, sosem szólnék érte, még ismerősnek sem. Én biciklisként (F) a lábam is borotválom + hónaljam is.

Ettől függetlenül hagyd meg, ha neked úgy tetszik, vagy vágd vissza kicsit.

szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több fiatal NEM szőrteleníti magát, de hónaljat mutogatni ujjatlan ruhában, tényleg nem kellene. Persze baráti sörözés közben ez sem gáz.
tegnap 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!