Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tenyleg ciki mai fiatalok...

Tenyleg ciki mai fiatalok kozott a honaljszor ? Vagy az atleta + honaljszor?

Figyelt kérdés

Foci utan beultunk haverokkal egy-ket sorre a faluban, most meg szinte nyar van ezert egy ujjatlant vettem fel.

Amikor egyszer tarkora raktam a kezem es hatradoltem akkor egyik csapattarsam beszolt hogy "ge*iii mekkora honaljkutyad van".


Manapsag ennyire nem jellemzo? Nem szoktam maset nezni, nekem a honaljam tenyleg eleg szoros, de faterom azt tanitotta meg fiatalabbkent (most 18), hogy a fanszor meg a honaljszor nem ciki, hanem a ferfiassag jele.



szept. 8. 09:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Én se borotválom le mindig, de azért arra figyelek, hogy nyilvános helyen ne lebegtessem. De azért ilyen melegben illik sűrűbben lenyírni, mert az ha beizzad rohadt büdös tud lenni.
szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
48%

Egyet értek a fateroddal.

Bár én 39 vagyok, de én se vagyok lány, hogy csupaszkodjak.

Na meg fiatal se, hogy borotváljam, meg nyírogassam...

Ha nő a szőr, hát akkor nő. A természet csak tudja a dolgát!

szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ciki
szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Már 20 éve is az igénytelenség jelképe volt.
szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Ostoba mitől lennél lány ha le van vágva a szőröd?
szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Amennyire én látom, egyre gyakoribb, hogy meghagyják a fiatalabbak.

És szerintem magánügy, hogy valaki meghagyja-e vagy nem.

szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha Kriszhemszvörtnek megfelelt a Tájlerrík - Ekszteksön filmben, akkor nekem is.

Sőt, a henrikeveilnek is vót.

szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
49%

Aki így lenézne emiatt, azzal szerintem nincs mit tárgyalni. Azt ott kell hagyni a francba! Ez mindenkinek saját egyéni döntése!


Én sem borotválom semmim, de én sem lebegtetem. De ha efelé megyünk, hogy mindig azt nézzük, hogy másnak mi a jó/mi tetszik, akkor az nagyon rossz irány.


Én még a csajoknál is szexinek találok egy pici hónaljszőrt, a vulvája meg legyen például bokros. Most fasziknál nem tudom mi a "menő", de én tuti, hogy nem ahhoz igazítanám magam, ahogy X-Y-nak tetszik.


A fiatal lányok vulva csupaszítása is egy agyrém! Remélem hamar véget ér már ez az elmebaj!


Az meg hogy igénytelenség lenne a szőr, az egy f.szság. Mosakodni kell, aztán annyi. Vagy akkor eleve nem veszek fel ujjatlant, ha nem akarom hogy lássák.


De az fix, hogy én nem mennék a bolond divat után.

szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
51%
Ja az lemaradt az előző üziből, hogy 36/F
szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok 18-25 evést ismerek, és sokaknak meg van hagyva. Nem ciki szerintem, hanem inkább divatból borotválják sokan. Akik pedig így gondolkoznak, azokkal nem kell foglalkozni.
szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!