Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfitársak ti is szoktátok...

Férfitársak ti is szoktátok ezt nyáron?

Figyelt kérdés
Nyáron ha nagy a hőség, akkor általában nem veszek alsógatyát, és ilyenkor a fitymàmat is hetekig hátrahúzva hordom. A makkomon időnként piros kiütések jelennek meg. Lehet összefüggés?

júl. 18. 16:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
xD nem szoktam, csak púderezni alul, nehogy begombásodjon.
júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Csupasz makk ***** válasza:
83%
Ilyen hõségben én olyan futóshortot szoktam felvenni, ami oldalt jól föl van vágva. Van benne egy háló, így nem kell attól tartanom, hogy valami kikandikál, ha nem veszek alá alsógatyát. Mivel metélve vagyok, a makkom mindig szabadon van, ami ebben a nagy melegben igen elônyõs. Lehet összefüggés, ha nem pamut, hanem mûszálas nadrágot hordassz alsógatya nélkül, így nem tud szellõzni és bepállik.
júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
23%

Hát én ilyenkor azt szoktam, hogy csak egy boxert veszek fel. Se rövid nadrág, se póló. Ma is így vittem el a kisunokámat az állatkertbe.


Nekem ne mondja meg senki, hogy öltözzek.

júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Egy szál alsógatya, ha vállalhatatlan a meleg akkor vizes póló.
júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem szoktam ezt csinálni. Fityma ugyanúgy marad, ahogy az alsógatya is.


A piros pöttyök valószínűleg fertőzés eredménye, mivel azonnal a nadrágod anyagával érintkezik, ami pedig a külvilággal...

júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

A meleg felszaporítja a mérgeket a testben, ezért pattogzódik ki jobban mindenki, hamarabb megjelennek a bőrbetegségek.


Hideg vízzel rá tudsz segíteni, az talán jobban enyhíti a panaszt.

júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
melegbe is hordok alsót mert a zacsim nagyon lógós . A fitymát se húzom hátra mert úgyis visszacsúszik
júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is maradok az alsónál nyáron is. A napi +1 zuhanyzás hűvös vízzel többet ér.
júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

En hatrahuzva hordom ilyenkor, de a boxer marad. Nekem semmi bajom nem szokott lenni tole.

17F

júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Nyáron a fitymám én is hátrahúzva hordom

16F

júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!