Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 30 körüli túlsúlyos férfitársa...

30 körüli túlsúlyos férfitársaim, ti miért nem fogytok le?

Figyelt kérdés
Én is túlsúlyos vagyok, plusz 20 kiló van rajtam. Nyilván tudom, hogy miért lenne jó soványabbnak lenni, de nem teszek érte. Többiek, ti miért nem fogytok le szintén?
2023. jan. 21. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akaraterőm. Tudom, hogy mit kellene tennem, de nagyon kajafüggő vagyok.
2023. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Mert ezt a testalkatot örököltem.
2023. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már megtettem. De még mindig nem vagyok teljesen elégedett.
2023. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert iszonyú nehéz és borzasztó nagy akaraterő és önuralom kell hozzá, na meg persze sok idő és a kezdeti motiváció hamar elszáll. Hiába tudja minden elhízott, hogy ennek csak hátránya van, sokkal kényelmesebb folytatni ezt az életvitelt. Viszont ha sikerül elszánni magad és belevágsz, annak csak pozitív hozadéka lesz az élet legtöbb területén.
2023. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár éve most már én is meghíztam és rajtam is van olyan 25 kiló felesleg, amiből egy 5 kg-t jó lenne leadni mert az mostanában jött fel november óta. Komolyabban nem szeretnék lefogyni, mert ahhoz túlságosan szeretek enni. Heti 5-6 alkalommal járok edzeni még most is, korábban voltam 95 kg szín izom kockahassal de nekem nem éri meg. Erősebbnek érzem magam, nagyobb súlyokkal is edzem, jóllakhatok és a testemmel is viszonylag megbarátkoztam. Persze van hogy beugrik hogy le kéne fogyni, meg hogy hiányzik a régi formám, akad olyan is hogy a súlyom kellemetlenebb helyzetbe hoz, de az inkább akkor fordult elő amikor dagadtabb voltam. Összességében jól érzem magam, egészséges is vagyok, akkor meg miért változtassak ezen?
2023. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!