Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő alatt és hogyan...

Mennyi idő alatt és hogyan érhetem el ezt?

Figyelt kérdés

Ha otthon súlyzózok tíz kilós súlyzóval mennyi idő alatt és milyen gyakorlatokkal érhetem el, hogy ilyen felsőtestem legyen, mint a linken? [link]

(a "menny el konditerembe, és gyúrj ott" válaszokat nem akarok kapni, mert kizárt, hogy legyen időm és pénzem oda járni)


2010. aug. 31. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit összetettebba dolog mint súlyokat emelgetni. Fontos a megfelelő táplálkozás. Figyel a fokozatosságra , hogy rendszeres legyen a testedzés, minden izomcsoport meglegyel napi váltásban. pár hónap vagy év is kell neki. Szépen lassan kell felépíteni az izmokat. Ill függ a genetikai adottságoktól is, ha valaki vékony testalkatú, évek is kellhetnek hogy ilyen legyél.
2010. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a felépítésem nem vékony, viszonylag gyorsan fejlődő izmaim vannak, a kérdés továbbra is az, hogy napi mennyit kellene edzenem?
2010. aug. 31. 14:29
 3/12 A kérdező kommentje:
ja és megfelelő táplálkozáson mit értettél?
2010. aug. 31. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy mert atól is függ?
2010. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
20 éves, és momentál kb így nézek ki (magamról nem szeretnék képet kirakni, ezért neten kerestem vmi hasonlót): [link] kicsit ennél kevesebb izmom van, de nem sokkal
2010. szept. 1. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy örülj neki inkább. Ha meg ha a boldogságod az izmoktól várod akkor sajnállak.
2010. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aki csak beszólni tud, ne írjon, komoly válaszokat akarok,nem boldogabb leszek tőle, csak jó lenne több izom rám
2010. szept. 1. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Előre leszögezem abszolút nem vagyok szakértő, de vannak hasonló téren tapasztalataim.


Enni asszem érdemes csirkemell, rízs stb...

Gyúrás előtt 1-1.5 órával nem eszünk....

Fontos: Előtte rövid bemelegítés, vállkörzés, nyújtás stb.

Ha valamelyik izület, főleg a váll izület fáj, akkor azt nem csináljuk! (A váll örökre tönkremehet, és mindig fájni fog) A végén pedig futás, vagy valami más levezetésként, ami felnyomja a vérnyomást, hogy ne legyen izomlázunk annyira. És aztán nyújtás ismét...


Nem kell feltétlen kondi terem, de otthonra egy fekve nyomó pad mindenképp jó lenne, bár a fekvőtámasz is elég hatásos a megfelelő rendszerességgel. Én napi 200-at csináltam, és fehérjét is szedtem, mert konkrétan semmi izom nem látszódott rajtam (ez persze kis túlzás), és vékony testalkatú is voltam. A fekve nyomásokat a mai napig 30asával csinálom(50-nél nem lesz meg a kraft a sokadik menetre), úgy hogy érintem a földet a mellkasommal. Én mondjuk valamit rosszul csináltam, mert soha nem volt előtte rajtam háj, de most van úszógumim meg kis belem, amit nem tudom, hogyan fogok eltüntetni.

Ha a hasra szeretnél gyúrni, akkor ne hagyd ki a lábat se. Tudom hülyén hangzik, de a barátomnak sem ment le semmi a hasáról, míg nem tanácsolta neki valaki, hogy gyúrjon keményen lábra is.

Otthon a futáson, kerékpáron, guggoláson kívül nem jut eszembe erre más...

A súlyzókkal bicepszezés a tested mellett lentről felhúzva, illetve tricepsz a fejed fölül tarkód mögé leengedve, majd újra ki. (Ezeket 15kg-al csinálom 5x8-at)


Nekem egy hónap alatt ettől szép vállam, és csuklyás izmom lett, a mellkasom is sokat fejlődött, de a hasam az most nem igazán illik a testemhez, mert még nagyon laza a hasfalam és lóg :(

(Ja ami lehet csak placebo, de a vitaminok, fehérje mellett az omega 3-as halolajkapszula segített sztem.)


Na remélem nem írtam sok hülyeséget, sok szerencsét!

2010. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, te vagy az első válaszadó, aki érdemben segített
2010. szept. 2. 16:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja fekvenyomás alatt a fekvőtámaszt értetted?
2010. szept. 2. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!