Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt érhetem el?

Mennyi idő alatt érhetem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. egy ilyesmi bicepszre gondoltam, ilyet szeretnék elérni:


[link]


mennyi időbe telhet ez? kb. hány kg -mal edzhet rá ez az ürge ?:D


2011. jún. 4. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

mark86


mivel tudom hogy most hogy nézel ki,mennyit eszel,mennyit edzel,milyen a genetikád,tudod-e az alapokat,tudsz-e eleget pihenni,és mennyire vagy kitartó így tudom a választ is:

kb 124-153 nap!most azt nem tudom megmondani hogy délelőttre,délutánra vagy éjjelre fog-e esni az izmosodás,de az idő kb annyi!

2011. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most fogok újra nekiállni komolyan az edzésnek, muszáj volt egy csuklóprobléma miatt abbahagynom kb. 1 éve. :S Remélem nem tér vissza a fájdalom, mert akkor cseszhetem az egészet. Sajnos a kétkezes bicepszezéstől egyszerűen az alkarom és a csuklóm kikészül, lemerevedik és fáj, de próbálom - próbálom. Kitartással nincs gond, addig csinálom amíg bírom! :)

Mennyi eszek ? Az "előírt" átlagos 3-4g/tskg, 2-2,5g fehérje/tskg, turmix, edzés utáni dextróz.. meg persze zöldség (akár főzeléknek), gyümölcs. Kb. mindent eszek amire szükség van..

Pihenni plafonon 9 órát tudok, többre sajnos nem nagyon van időm. Edzés heti 3 belefér, főleg most nyáron. Genetikám ? Hát.. régebben rohadtul meghíztam (90 kg), aztán lefogytam valamivel több mint 1 év alatt 70 -re, most 67 kg vagyok, de a hízásra sajnos hajlamos vagyok, úgyhogy oda kell figyelnem, hogy mit zabálok.... lehet, hogy talán sok is a 4g/tskg, nem? :D

2011. jún. 4. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
ami fáj azt nem kell erőltetni. csináld egykezesekkel. amúgy ahogy innen látom annyira nincs nagy bicepsze. 1 év alatt jó kajával sztem meglehet.
2011. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!