Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vizipipa káros?

A vizipipa káros?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 20:32
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
67%
Relatív. Mihez képest káros? A dohányzásnál amúgy jobb, de ne a tüdőnek nem használ a füst.
2008. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
74%
Az sem mindegy, éppen mi ég benne:))
2008. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
24%

Nem jobb a dohányzásnál. Legalább olyan káros, mint a dohányzás, sőt, még károsabb is. Attól függ hogy használod, de semmiképpen nem egészséges.


[link]


[link]


Hirtelen ezeket a cikkeket találtam, akinek van kedve guglizzon hitelesebb forrás után.

2008. nov. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
25%
én azt olvastam valahol hogy még károsabb mint a dohányzás
2008. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
79%
Na.. a vízipipa valószínű, hogy azért valamelyest rossz, DE az aki azt állítja, hogy károsabb mint a cigi meg hogy 100 szál cigi és satöbbi, az vagy még életében nem próbálta valamelyiket, vagy bedől a zsidó média által terjesztett hülyeségeknek.. Jómagam sem cigizek, de egyszer kipróbáltam hogy egymás után elszívok egy fél dobozzal (10 szál). Nos a végére majdnem megfulladtam, egy pipázástól pedig semmi bajom. De, hogy megbizonyosodjak róla tüdőszűrésen is voltam, ahol az orvos közölte hogy az lényegtelen hogy pipázok-e és csak nyugodtan.
2008. nov. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
47%
Amugy szerintem ha valaki vizipipázik az nem károsab! manapság a levegöbe nemtudom mien anyagok vanak és az szerintem 100 károsab a tüdöre! mert a vizipipát nem egész nap szivod csak egy 1 oráig a levegöt meg egész nap és nemrég volt szmogriado vagy mi a fenne szerintetek meik a károsab a gyáraknak a nagy füstét szivni vagy a vizipipát?
2009. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
83%

Hali.

A Vízipipa nem káros. Ez lehűtött, megtisztított füst, benne aromával. Hosszú távon, sok-sok hosszú év után tüdőtágulathoz, érszűkülethez vezethet. De nem hinném, hogy bárki is 30-40 évig folyamatosan pippantana. Olyan káros mint egy cigi. Ja csak nem mind1, hogy 1 doboz naponta vagy 2 naponta 1 tömés... Istenem. Károsabb mint a cigi... Nincs égéstermék, nincs papír ami elégne, nincs kátrány és nincs nikotin. Csak lehűtött, méregtelenített füst. Szerintetek melyik az egészségtelenebb? Persze szélsőséges esetekben rákot is lehet kapni, de ahhoz ismétlem magam, rengeteget kell szívni. a Vizipipa legtöbbször csak szituatív esetben használt. Szóval haveri társaságban, nem okoz se testi se leleki függőséget.

2009. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
64%
nem egészségez de nem is hasznos természetesen de ha egymás mellé tesszük a vízipipa dobozt és a cigidobozt akkor látjuk h melyikbe menyi káros anyag van.ja és többen is vízipipázás közben is szívják a cigit szóval lehet vízipipázni de csak mértékkel :)
2009. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
23%

[link]

itt sztem mindenre választ találtok

21 35-nek üzenem hogy a vizipipában nem ég dohány!

Csak forró levegő áramlik át rajta

2009. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
74%

Najó tisztázzuk már

1.A vizipipa dohánya nem ég el hanem párolog

2.Átszűrödik a füst a vizen

3.ottvan még 2m cső ahol lerakódik csomó cucma


Meg amúgy nemtom mit kell fosni mindentől akk ink senki nem menjen ki az utcára azt éljen oxigén sátorba

2009. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!