Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Skizofrén vagyok? Nagyon...

Skizofrén vagyok? Nagyon rosszul vagyok. És meg szeretnék halni.

Figyelt kérdés
Szinte állandóan vannak szorongásaim.A generalizált szorongás állandóan jelen van.Hangokat is szoktam hallani.Fényeket, és alakokat is láttam már amik valószínűleg nem voltak ott.Olyat is gyakrab érzek, hogy figyelnek.Ez nagyon gyakran megvan ez az érzés.Illetve úgy érzem hogy sokan összeesküdnek ellenem.A depresszió is nagyon jelen van.Olyan dolgoktól is félek amiktől talán nem kellene.31 éves létemre a barátnőmet nem merem megcsókolni, pedig nagy szám van ha az igazamat kell megmondanom.Sokszor meg akarok halni.Most például állandóan sírnék.Van amikor meg szinte mindenen nevetek.Mi ez?Nagyon rosszul vagyok.Emberi kapcsolataim közül is sok tönkrement ezek miatt.Továbbá féktelen költekezéseimnek sem tudok határt szabni.Olyat is érzek mintha több személyiségem is lenne.Férfi vagyok.Várok értékes válaszokat.
2010. jún. 11. 18:07
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
ARANYOSAK VAGYTOK KIK ÍRTATOK NEKEM ISMERETLENÜL IS.Manapság sokan még az ismerőseikkel sem törődnek.Ti pedig egy ismeretlent bíztattatok.Ez nagyon szép dolog.Isten meg fogja hálálni nektek remélem.Ami engem illet:Sajnos tényleg skizofrén vagyok.Paranoid.De ettől még ugyanaz a művészember vagyok négy oktávval és profi zongora és zeneszerzői tudással és rengeteg a közönség által szeretett dallammal a hátam mkögött.S remélem még alkothatok legalább 60 évig.Mert én adni akarok az embereknek továbbra is. És egyre többet.
2010. szept. 1. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!