Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Skizofrén vagyok? Nagyon...

Skizofrén vagyok? Nagyon rosszul vagyok. És meg szeretnék halni.

Figyelt kérdés
Szinte állandóan vannak szorongásaim.A generalizált szorongás állandóan jelen van.Hangokat is szoktam hallani.Fényeket, és alakokat is láttam már amik valószínűleg nem voltak ott.Olyat is gyakrab érzek, hogy figyelnek.Ez nagyon gyakran megvan ez az érzés.Illetve úgy érzem hogy sokan összeesküdnek ellenem.A depresszió is nagyon jelen van.Olyan dolgoktól is félek amiktől talán nem kellene.31 éves létemre a barátnőmet nem merem megcsókolni, pedig nagy szám van ha az igazamat kell megmondanom.Sokszor meg akarok halni.Most például állandóan sírnék.Van amikor meg szinte mindenen nevetek.Mi ez?Nagyon rosszul vagyok.Emberi kapcsolataim közül is sok tönkrement ezek miatt.Továbbá féktelen költekezéseimnek sem tudok határt szabni.Olyat is érzek mintha több személyiségem is lenne.Férfi vagyok.Várok értékes válaszokat.
2010. jún. 11. 18:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon mesterkéltnek tűnik. Az uelőttinek maximálisan igazat adok!
2010. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg látszik, hogy ugyanaz a személy volt, hiszen mindketten 36%-osak. Ravaszkodsz stílusváltással? :DDD Atyavilág... Csak mert kioktattak, hogy butaságot írsz.
2010. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom miről beszélsz Én nem tagadtam le egyik írásomat sem és nem bújkáltam, szóval nem tudom miről beszélsz.

OLyan dolgokról beszéltek amiről nem tudjátok hogy mi az.

De nektek tuti beadnám a sok psihotikumot leginkább egy kis haloperidol rivotril keverékkel reggelire majd 10 óraira egy ki paroszátot frontinnal, ebédre mindegyikből egyet majd vacsira már teválaszthatnád hogy melyiket nyomjam bele a szervezetedbe. Bezárnálak a zártra és rácsos ágyhoz kötöznélek , úgy lelőnélek minden jó kis psihotikummal hogy a szádból folyna ki a nyál. És megkérdezném hogy érzed még a psihés problémáidat ?!!

2010. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Csak nem elvette az eszed a pszichiátrián szolgálás?

Csakmert úgy viselkedsz... Gondolom nővér voltál vagy ápoló.

2010. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Basszus ezért jobb ha az ember messziről kerüli a pszichiátriát, egyrészt mert megbélyegzik azt az embert aki ott volt,másrészt akik ott dolgoznak már rég begolyóztak az elmebetegek között, épp elég rémtörténetet hallani az ott történő visszaélésről, igazi gyógyítás meg nem folyik, csak ez a durva gyógyszeres kezelés, mert sok a beteg és kevés az orvos kevés fizetésért, a lipótmezei országos pszichiátriai intézetet meg már bezárták azóta a legnehezebb eseteket nincs is hol ellátni.

Egyébként nem tudom kik írogattak ide most de én nem adnék a szavukra még akkor sem ha igazat írtak mert a stílusuk undorító.

Inkább keress egy normális pszichológust aki tiszteli a betegeket meg foglalkozik is velük normálisan, jobb lesz sztem. Sok sikert.

2010. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
hát, ha ez amit leírtál nem kamu akkor elég valószínű h skizofrén vagy. csak mert van egy barátnőm aki az, és pont ilyen:( -menj dokihoz!!!!!!!
2010. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válazokat is de várok még többet is.Nehogy összevesszetek!Valóban igaz néha, hogy aki trervezi az nem szól róla, és még gyakorta van olyan hogy a témát is kerüli.De nem mindig igaz ez.Ugyanis én már általános iskola 8.-os osztályban egyszer akartam öngyilkos leni és akkor tényleg nem beszéltem róla senkinek sem.De unokatestvérem megérezte valahogy.Pedig tök vidáman viselkedtem a külvilág felé de valahogyan ő megérezte, és lebeszélt.Isten áldja őt.De most én beszélek róla, és félek:meg fogom tenni.
2010. jún. 12. 11:48
 18/31 A kérdező kommentje:
Köszöm az eddigi válaszokat is.Magam sem tudom mit akarok úgy érzem mintha nem lenne jövőm.Érzem hogy ti hozzászzólók mind rendes nemeslelkű emberek vagytok.Ismeretlenül is szeretlek benneteket.Csak félek hogy legyőz a betegség.Legyőz a gonosz.Félek.
2010. jún. 12. 12:00
 19/31 A kérdező kommentje:
De várok még válaszokat.De az eddigieket is köszönöm.
2010. jún. 12. 12:20
 20/31 anonim ***** válasza:

De mire vársz? Itt mindenki egytől egyig a pszichológust javasolta!

Hajrá! Gondolkoztál már a kapott ötleteken? Mire jutottál?

2010. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!