Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Absztinens vagy? Mióta? Miért...

Absztinens vagy? Mióta? Miért döntöttél így?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy most?Mikor és miért döntöttél úgy,hogy absztinens életmódot kezdesz?

2017. márc. 18. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én absztinens voltam 32 éves koromig. Még a szilveszteri pezsgőbe sem kortyoltam bele soha. Utána lettem alkoholista.. Most 49 éves vagyok, oda jutottam, hogy muszáj totál absztinensnek lennem, mert hasnyálmirigy gyulladásom lett. Tönkrementem, lehet, hogy belehalok, már csak árnyéka vagyok önmagamnak.
2017. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thuesday ***** válasza:
Amióta csak tudom az eszemet elzárkóztam az alkoholos- sõt még a szénsavas italok elõl is. Most 17 éves vagyok, a korosztályomban(de vannak olyanok is akik sokkal fiatalabbak) minden hétvégén, elég durva mértékben isznak. Lehet az az undor, amit kiváltottak belõlem tette azt, hogy nekem még megtetszeni se tetszett ez az bulizás dolog.
2017. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig is az voltam. Egyetlen egy alkalommal próbáltam alkoholos italt inni, de az egy életre elég volt (ez volt 20. születésnapomon, azóta sem és az előtt sem).
2022. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!