Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor döntöttél úgy, hogy...

Mikor döntöttél úgy, hogy kopaszra vágatod a hajad? Milyen állapotban volt a hajad akkor?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta,hogy kopaszra vágatom, mert a fejem búbjától kopaszodok és már kezd elég jól látható lenni, főleg,hogy sötét a hajam, igaz már őszülök is.


Milyen érzés volt utána? Megbántad? Megszoktad hamar? Ismerősök hogy vélekedtek?


Ja és vékony az arcom. A kerekfejűeknek nem áll rosszul a kopaszság.


Érdemes inkább minire vágatni előbb?


2016. nov. 2. 09:30
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Három éve döntöttem el, hogy végleg kopasz leszek. Akkor a hajam olyan állapotban volt, hogy a fejem tetején egy kicsit megritkult a hajam, és azóta minden második nap borotválom a fejemet. Miután megszabadítottam a fejemet az összes hajamtól, nagyon jó érzés volt utána. Egy cseppet sem bántam meg. Semmilyen gondot nem okozott ez, hamar meg is szoktam a kopaszságot. Az ismerősök csak annyit mondtak, hogy jól áll nekem a kopasz fej. Neked annyit tanácsolok, hogy te is legyél kopasz. Nem kell félni attól sem, hogy mit mondanak az ismerőseid, előbb utóbb megszokják, hogy te is kopasz vagy.

2016. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Reméltem még lesz más is aki válaszol..:)

Viszont írtál valamit,ami miatt inkább halogatom még.. a 2 naponta borotválás:)

2016. nov. 3. 18:44
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nem KELL, csak lehet 2 naponta borotválni, valszeg a válaszoló szereti, ha csillog a feje, mint a tücsök poecse. Én is úgy szeretem, viszont a képemet nem tudom kétnaponta se borotválni, mert érzékeny az arcbőröm.

2018. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!