Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz mérete ernyedt állapotban?

Pénisz mérete ernyedt állapotban?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az a dolog, hogy ernyedt állapotban, főleg fürdés után a péniszem kb. 2-3cm-re is összezsugorodik. Hihetetlen számomra, hogy hogyan is tud úgy összemenni.

Komolyan, mint egy csikk. :D

Merev állapotban 16-17cm között van, vastagságra is jó, ami számomra tökéletesen megfelel.

Mégis zavar, hogy mi van ha meglátja majd a barátnőm.. (első barátnő..), hétvégén nálam alszik.

Merev állapotban már látott, de ha itt alszik nálunk úgyis meglátja ernyedt állapotban...


2016. aug. 23. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fog neki tetszeni.
2016. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oh, az én barátnőm imádja :D Nekem is kb ilyen méreteim vannak, ernyedten nem mértem, de nagyon kicsi tud lenni, állva meg 17-et súrolja. Nagyon élvezi a barátnőm, ahogy 3-4x akkorára nő a kezében/szájában :D Szerintem nem lesz baj nálad sem, nincs miért problémázzon ezen a barátnőd:D

19F

2016. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már szexeltünk párszor, de amire oda jutottunk, hogy levegyem a boxerem rendben volt minden. Szex után meg mindig visszavettem a boxerem. Illetve direkt úgy csináltam a dolgokat, hogy ne a péniszemre figyeljen. Komolyan nagyon cikinek érzem, hogy ha meglátná alapból olyan, mint egy 5 évesnek. :D

Szerencsére nincs gondom azzal, hogy nem áll fell, sőt elég gyorsan, emellett merev állapotban maximálisan normális, sokáig is bírom, és nagy a szexuális étvágyam.


Strandra is inkább rövid nadrágba járok xD

2016. aug. 23. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Ezmiatt nem kell szégyenkezned,lankadtan képesek ekkorák is lenni .Különben sem az a mérvadó,lankadtan mekkora .
2016. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellni:D Állva jó méreted van, a többi meg nem számít. Legalább lankadtan jó kompakt, nincs annyi baj vele :P Most képzeld el, lankadtan is 15 centi lenne, nem lenne hova tenni az alsónadrágban :D

2-es voltam

2016. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
teljesen normalis nezd meg a david szobor mereteit, aranyait!
2016. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na de azér a Dávidszobor modellje eléggé izmod a kis pélo mellé. Am nekem is összemegy kb 4 centire
2016. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!