Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek formasodni,...

Hogyan tudnek formasodni, izmosodni fogyas nelkul?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok es egy hete kezdtem kulonbozo guggolasokat,feluleseket,lab es fenekerosito gyakprlatokat vegezni de itthon! Konditerembe nem jarhatok,nincs ra idom,es azt szeretnem tudni hogy ha ezt folytatom mennyi ido mig latszik a valtozas,illetve hogy ez miatt fogyok e? es ha ugen hogy csinaljam hogy csak izmosodjon a labam,fenekem? Es par kar edzes is jol jonne.:) de csak itthon,sulyzom nincs!:) a valaszokat megkoszonnem😄

2015. nov. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyni nem-igen fogsz ettől, bár nem írod, mennyi ideig tart egy edzés, és milyen gyakran csinálod. Súlyzó nélkül is lehet erősíteni, de nagy látható változásra ne számíts. Ahhoz kell egy jó étrend és egy jó edzésterv.
2015. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat idot nem terveztem mivel addig szerettem volna mig latok valami valtozast,de mindennap szanok ra egy fel orat,orat akar egy nap ketszer is:)
2015. nov. 8. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy ha nem akarod magad nagyon beleásni a témába, és költeni sem akarsz sokat, vegyél 2-3 fitnesz DVD-t. Van nagyon sokféle, olyat válassz, amely az egész testet megmozgatja. Nagy izmaid biztos nem fognak nőni ezektől, de biztosan erősebb és energikusabb leszel. És nem kell naponta többször csinálni, mert az sem jó.
2015. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. nov. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!