Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem merek...

Miért van az, hogy nem merek liftbe menni? Klausztrofóbiás vagyok?

Figyelt kérdés
A neten néztem egy videót, amibe 40 valahány óráig be volt szorulva egy férfi és azóta rettegek a lift szótól!!! a link címe a youtue-on Stuck on elevetor and need to take a crap, (a másik pedig)41 hour in elevator. Nézzétek már meg ti is, ti nem pánikolnátok be, most őszintén??
2010. márc. 16. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben

Olaszországban. 4en voltunk egy 1*1 négyzetméteres liftbe..

Én nagyon féltem! Szerencsére fél óra alatt kijutottunk.

Kiderült, hogy előző nap egy másik magyar család is beszorult...


Na én ezóta vagyok klausztrofóbiás. Lifttel is alig merek menni.. Egyedül be nem szállok...

2010. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még gyerekkoromban egy papírgyűjtés alkalmával ismerkedtem meg a liftbe szorulás élményével. két szint között félúton megállt a lift és se le se fel. :S

Remek volt, aztán azóta is tartok a liftektől, bár néha rákényszerülök, de akkor muszáj kikapcsolnom az agyam....

Szerintem ez elég sokáig elkíséri az embert.

2010. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

valszeg azért van...sajnos,énis az vagyok,éshát elég rossz.

ha bármilyen szűk térben rosszul érzed magad, úgy érzed az ájulás kerülget,ha belépsz...akk az vagy!

2010. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is félek a lifttől, mert voltam már többször is beszorulva (szerencsére nem sokáig, de muszáj lifttel járnom minden nap, mert a tizediken lakom. :)

És nincs sok kedvem fel és le gyalogolni a tizedikről. Már az is rossz volt, mikor cserélték a liftet és 4 hétig gyalog jártam, nem tudtam hozzászokni.

Bár jó mozgás lenne. :D

Ui.: De szerencsére ritkán romlik el a lift, kb. 2 éve már nem is volt semmi baj... ne is legyen! :)

2010. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha a századikon laknék, akkor sem szállnék liftbe..de nektek jó, mert erőt tudtok venni magatokon és szembe tudtok szállni a félelmeitekkel! példaértékű..
2010. márc. 31. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!