Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szorult már be valaki liftbe?

Waff kérdése:

Szorult már be valaki liftbe?

Figyelt kérdés
menyi ideig tart a "szabadulás"?:) és mit kell pontosan tenni?
2011. szept. 22. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a koleszliftben rekedtem egyszer... mondjuk ott, ahol én voltam, ez nem volt nagy csoda, amilyen jó minőségű liftjeink voltak :P (a dolog iróniája, hogy kivételesen épp azért nem lépcsőztem, mert sietni akartam... hát nem jött össze)

Olyan 5 percig tartott az egész. A lift egyszercsak megállt két emelet között, nem ment se le, se fel, ajtó se nyílt. Volt ugyan egy szervíz gomb is, amivel lehetett volna hívni a karbantartókat, de a változatosság kedvéért az se működött. Na, akkor feltelefonáltam szobatársamnak (ami szintén kicsit körülményes volt, mert a liftakna sztem árnyékolhatott, mert a vonal szakadozott), aki lement a portára, onnan szóltak a karbantartóknak. Szerencsére csak a számítógépes rendszer állt le, és nem meghibásodott, így csak újraindították és szerencsésen kijutottam :D

2011. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Én. Azóta is bent vagyok.
2011. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ő elég szarul járt:


[link]

2011. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kiszabadítlak Pista bá segítek!!


Már úton vagyok!!

2011. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hungy ***** válasza:
67%

Hmmm. Egyszer még fiatalabb koromban (nem olyan régen) udvaroltam egy gyönyörű csajnak. Nem nagyon tudtunk együtt tölteni időt, mert a szülei nagyon szigorúak voltak, maximum vacsorázni vihettem el, de időre haza kellett érni. Menten hozzá, hogy elvigyem vacsorázni, de amikor leért a ház elé, akkor jutott eszébe, hogy az igazolványát fennhagyta. Mondtam neki, hogy felkísérem én is. A szüleivel nem nagyon volt kedvem találkozni, ezt mondtam is neki. Ahogy tartunk fel a hatodikra, egyszer csak odanyúl a STOP gombhoz, és megállítja két emelet között a liftet. Azt mondja: -Most van egy kis időnk egymásra. :-) A többit nem részletezem.

Szóval nekem kellemes emlékeim vannak a liftben rekedésről.

2011. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már ragadtam benn. A kutyát akartam levinni sétáltatni, amikor megállt a lift a 3. és a 4. között. Akkor ijedtem meg, amikor észrevettem, hogy a segélyhívó gomb le van törve, mobil sem volt nálam. Így jobb híján elkezdtem kiabálni. Elég hamar meghallották, pár perc. Jött a házmester kulccsal kinyitotta az ajtót, a kutya kiugrott, én meg nagy nehezen, egy kis segítséggel kimásztam. Mindent összevetve nagyobb volt az ijedelem, mint a baj. Ha bent ragadsz, nyomd meg a segélyhívót, ha valamiért nem lehet, kiabálj, csak meghallja előbb-utóbb valaki. Mást nem igen tudsz tenni.
2011. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Általában beleférnek az emberek a liftbe, nem szoktak beleszorulni.
2011. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!