Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hár hónapja volt egy térdműtét...

Hár hónapja volt egy térdműtétem amiután eléggé elsorvadtak az izmaim és most torna gyakorlatokat keresek. Valaki valami jo tanács? Lehetőleg olyan aki már élt át hasonlót.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 3hónapja volt a műtét. A műtött lábam még mindig 2szer kisebb a másiknál. Tanácsok?
2015. okt. 10. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt itt elég bonyolult lenne leírni, gyógytornász kellene. Egyébként nekem az élet hozta vissza az izmaimat és az erőmet, csak addig volt gyógytornászom, amíg a műtött térdemet kellett szakszerűen mozgatni.
2015. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van utána gyógytorna, nem utaltak be? Vizitorna, gyógytornász által végzett passzív torna, és tornatermi torna. Azután eélmentem terepre, parkba, ahol van fű, dombok, és ott lépegettem. Azután visszamentem edzésre, az tette rendbe.
2015. nov. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként nekem is feleakkora maradt a műtött lábam, ez nem fog már oylan lenni, mint volt.
2015. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!