Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hibas vagyok? Miattam lett...

Hibas vagyok? Miattam lett ugyelet a vege?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom szivbeteg,neha ugyan iszik kv-t ennek ellenere.Meglatogatott a minap es kv-val kinaltam amit elutasitott,majd ismet rakerdeztem tuti nem? Vegul elfogadta,mikor hazament nem sokra ra olyan rosszul lett,h ugyelet lett a vege es most szarul erzem magam,hibasnak..Jogos a buntudat?
2015. jún. 25. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hibás.

Egyrészt közel sem biztos, hogy pont a nálad ivott kávé miatt lett rosszul.

Másrészt (gondolom) felnőtt ember, az ő döntése volt, hogy iszik-e egyet, te nyilván nem tartottad a fejéhez a pisztolyt, hogy márpedig ezt megiszod.

2015. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En sem erzem magam hibasnak,megis kicsit mar a buntudat, h kozvetlen utana lett rosszul...Es tudtam,h nem birja a kv-t bar teszem hozza naponta iszik,ezert fel sem merult bennem,h igy bedobogosodik tole...
2015. jún. 25. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen egybeesés volt.

De minek kínálgatod még akkor is, ha már egyszer nemet mondott? Nem a te hibád, de akkor is.

2015. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%

Ha tudtál róla, miért kínáltad meg 2x is? Nem kért, tudtad hogy szarul lehet tőle mégis rátukmáltad.


Alapesetben sem értem, miért nem lehet megérteni a "köszönöm, nem kérek" választ, de ilyenkor főleg nem.


Amúgy nyilván nem a te hibád, neki kellett volna nemet mondani (mondjuk ki tudja még hányszor ugye....).

Többet ne kínálgasd kávéval.

2015. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak annyit kerdeztem biztos nem? Aztan meg is gondolta magat
2015. jún. 25. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:

nem a te hibád, ha mindennap iszik ilyen alapon akármikor rosszul lehetne, az egy dolog hogy pont utána lett.

de az sem a kávétól volt.

2015. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
többet soha ne kínáld kávéval
2015. júl. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!