Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon felek. Szerintetek mi...

Nagyon felek. Szerintetek mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Holnap utan mutenek.

Orrsovennyel.

De most azt mondta a helyi aneszteziologus hogy nem biztos hogy altatnak mert ezt altalaban helyi erzestelenitesben vegzik, de hogyha oda kuldtek akkor valoszinu altatnak. Ezt mondta.

De most megijedtem. Sokszor van panikrohamom. Nem birnam ki ebren a mutoasztalon. Nagyon felek.

Az aneszteziologiai lapomra az van irva hogy praemedicatio : 7,5 mg Dormicum.

Az ilyen altatas elotti nyugtato lesz ? Vagy mi?

Az is van meg a papiromra irva h Anaesth forma: ITN .

Felek nagyon, hogy nem altatnak..

Szerintetek?


2015. jún. 2. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaaj bocsi, rossz kategoria!
2015. jún. 2. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan, de rákérdezhetsz, mondhatod műtét előtt, hogy sokszor vannak pánikrohamaid és hogyha van mód altassanak.

ha nem, akkor próbálj közben másra gondolni, hogy beszéltetni fognak -e figyelemelterésből azt nem tudom, mert más jellegű műtétem volt eddig.

szóval próbálj másra gondolni , lehet akármilyen hülyeség is, de arra koncentrálj. mondj fel magadban verset vagy valami dalszöveget, vagy az abct hátulról..tök mindegy, de ne azon agyalj hogy éppen hol vagy és mi történik.

utána büszke lehetsz magadra, hogy megcsináltad ébren:)

de könyöröghetsz az elején altatóért, lehet kapsz

2015. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Dormicum nyugtató/altató hatású szer, az ITN azt jelenti, hogy intratracheális narkózis, azaz altatni fognak.
2015. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Dormicum-ot kaptam altatás előtt és orrsövényműtétem volt.
2015. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!