Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Ez szerelem? De...

Mi van velem? Ez szerelem? De ha az akkor miért félek?

Figyelt kérdés

a barátommal kb 2-3 hete szakitottam, nem éreztem magam szerelmesnek, és eszméletlenül össze voltam zavarodva, szóval megmondtam neki, hogy legyen vége...

De érdekes a helyzetünk és nemtudom mi van velem.

Tartjuk a kapcsolatot, sőt tegnap este itt aludt, és kb 1,5 órája ment el haza, de alig akartam elengedni.

Tudom hogy félek a kötöttségtől, és görcsbe rándul a gyomrom ha arra hondolok, hogy újrakezdjük, mert egyszerűen megijedek.

De én akartam, hogy itt aludjon, vagyis én vetettem fel...és volt 1-2 dolog azért köztünk éjjel...

Szóvla jó volt vele a tegnapi nap is.

Féltékeny vagyok rá nagyon sokszor...és ha nem tudok róla egy ideig semmit akkor ideges vagyok-feszült és aggódok, és féltékeny vagyok.

Szóval mégsem tudom és talán nem is akarom elengedni...

Szóval értitek a bajomat?

Olyan jól érzem magam vele...és amikor esetleg ridegebb velem akkor fáj...mert szomorú vagyok hogy talán más lánnyal is találkozgat, ezt szóvá is teszem neki...

Szóval félek is, de ezeket érzem iránta.

Tegnap pl: azt lestem mikor ér már ide...és olyna jó volt hozzábujni, meg ma reggel az ágyban is olyan jó volt ölelni és csak feküdni mellette...


2010. júl. 25. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:

meg amikor udvarol avgy bókol sokszor valamiért furán érzem magam és inkább leállítom, hogy ezt ne...

Olyan mintha furdalna a lelkiismeret, hogy Ő talán jobban szeret... vagy nemértem:(

2010. júl. 25. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát te még mindig szerelmes vagy. Miért baj az?
2010. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de akkor miért van benne az, hogy nem menne ujra... vagy hát tulajdonképpen járunk...csak nem mondjuk ki:)

ezt nemértem...:)

2010. júl. 25. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy szereted. Fejezd be sürgősen a problémázást és gyere vele megint össze. Ne törd a fejed szakításon egy jó darabig...
2010. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ez a szerelem. De ha szakítottatok, akkor mért aludt nálad?!
2010. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azért aludt nálam, mert...hát hogy is mondjam.

Találkotgatunk, tudom hogy nincs senkije, és nekem sem kell senki... és vágytam rá... testileg lelkileg is. Jó volt hogy nem ment haza este... és hozzábujhattam, sőt a ma éjjelt is vele töltöttem volna:D

Szóval van csók meg minden:) csak nem mondjuk ki, hogy járunk ... és nem lógunk egymás nyakán, meg nem találkozunk annyit, csak hetente 2x-3x:)

2010. júl. 25. 17:50
 7/9 A kérdező kommentje:

meg valamiért megdumáltuk hogy oké akkor jövőhéten egész héten ne keressük egymást, ne talizzunk... hogy lehiggadjunk. De mielőtt elment már kérdeztem hogy mikor lesz fent msnen?:) és hétvégén strandra akart menni a haverjaival, vagyis a mult héten hivtak mindkettőnket a barátai csak pont a helyzetünk miatt nem mentünk.

Azt mondtam neki amikor ment el, hogy "Akkor 7végén mehetek veled énis strandra, ha megint hivnak?":)

2010. júl. 25. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tegnap pl: azt lestem mikor ér már ide...és olyna jó volt hozzábujni, meg ma reggel az ágyban is olyan jó volt ölelni és csak feküdni mellette..."


Ne haragudj Kérdező, de ha ennyire vágysz rá/utána, akkor abszolúte ellentmondásban vagy magaddal.

Még írnám azt, hogy csak a szex tart össze vele, meg a testiség, de erre nem passzol a féltékenység...

Nem tudnád magadnak beismerni, hogy TE bezony szerelmes vagy??

2010. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát a szex nem tarthat össze, mert hát...még nem feküdtem le vele, szűz vagyok még bár 17 elmúltam.

De konkrét szex nem volt...csak petting meg egy kis szájjal kényeztetés.

2010. júl. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!