Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 42 kg,160 cm vagyok. Ez...

42 kg,160 cm vagyok. Ez anorexiának számít?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam az anorexia tüneteinek és ezek nálam nem fordulnak elő.. pl. Az anorexiások azt mondják magukról, hogy kövérek, de én ellenkezőleg!

2015. febr. 13. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csontozat, típus kinézet függő.
2015. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 manó1235 ***** válasza:
100%
Ha rendesen eszel akkor nem vagy anorexiás. Van akinek az anyagcseréje túl gyors és ezért nem hízik.Én 168 cm-el voltam 42 kg. És nagyon vékony voltam akkoriban. Emlékszem mikor a kádban feküdtem fájt a hátam annyira kint volt a gerincoszlopom. Hála Istennek most 53 kg vagyok és tartom a súlyom.
2015. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Illetve összemosol 2 fogalmat, hogy kórosan sováynnak nézel-e ki, vagy anorexiás vagy. Nem vagy anorexiás(főleg ha eszel rendesen) és csontozat, izomzat függő is a kinézet, nem biztos hogy kórosan sováynnak nézel ki, valószínűleg a csontod is könnyű, egy képpel (ha linkelnél) jobban meg lehetne állapítani.
2015. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az, hogy vékony vagy, nem anorexia. Az anorexia pszichés betegség, ahogy te is írod. Nekem is van egy barátnőm, 170 centi és 50 kg, iszonyat vékony, de tudja magáról, utálja is, és próbál hízni.


Ha nem jellemzők rád a tünetek, nem vagy anorexiás, maximum nagyon sovány, amin megfelelő étkezéssel, sportolással lehet változtatni.

2015. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

anorexiás lehet valaki úgy is, hogy normális a súlya, csak épp baj van a fejében, kövérnek hiszi magát, bűntudata lesz ha eszik 1 almát, megrögzött kalóriaszámolgató stb.

ez lelki betegség elsősorban

2015. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kinézetre rendbe vagy akkor nem bja
2015. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!