Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 174 cm és 45 kg vagyok. Ez...

174 cm és 45 kg vagyok. Ez már anorexiának számít?

Figyelt kérdés
Lelki eredtű okai voltak annak, hogy sokáig nem ettem rendesen, de azóta már újra rendesen étkezem. Még sem tudok hízni egy grammot sem. :// Ez mitől van?

2014. aug. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy genetikailag vagy-e ilyen, vagy nem. Örökölted a vékonyságot? A szüleid is vékonyak?
2014. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kb ugyan ilyen magas vagyok, és 45 kilóval már nem élnék :/ De én vastag csontozatú és izmos is vagyok. Azért jó vékony lehetsz. Egyél sokat, hogy felmenjen legalább 5-8 kiló
2014. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alultápláltnak számít. Az anorexia nem azt jelenti hogy valaki vékony, hanem hogy baj van a fejével (kövérnek látja magát akkor is ha kint vannak a csontjai, bűntudatot érez akár egy fél alma elfogyasztása után is, stb). Te rendesen eszel ahogy írod, és szeretnél is hízni, tehát anorexiád biztosan nincs. Nem tudni nálad mit takar az hogy rendesen étkezel, esetleg megpróbálhatsz valami tömegnövelő turmixot ha nem bírsz többet enni.
2014. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magasság mínusz 110. Ez az általában elfogadott egészséges testsúly. Tehát alultápláltnak számítasz. Egyél sok fehér kenyeret felvágottal, tésztát (pl. makarónit darált hússal) és pizzát minden nap. Biztosan hízni fogsz!
2014. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Butaság a hozzászólások zöme!

Ha valóban gyarapodni, súlyt növelni szeretnél- akkor kiegyensúlyozottan napi 5-6 alkalommal VÁLTOZATOSAN kell étkezned (nem mindennap egy pizza; IQ bajnokok)...

Ebben pedig legyen teljes kiőrlésű szénhidrát, zsír, zöldség-gyümölcs, fehérje.

A gyors hízás éppúgy veszélyes, mint a gyors súlyvesztés.

Egyél mindenfélét amit megkívánsz, de a normális kereteken belül.


Súlyos étvágytalanságra pedig a gyógyszertárban található magas tápértékű italokat javaslom. (FRESUBIN, NUTRIDRINK) - orvosi vénnyel kedvező az áruk is.

Ez tömény 300 kalória, de rengeteg jótékony vitamin , ásványi anyag található benne!


Hajrá és kitartás!

2014. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!