Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » . Ez már anorexiának számít?

. Ez már anorexiának számít?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogy egy tinédzser napi átlagos kalória bevitele olyan 2290 körül van. Nos én akkor anorexiás lehetek hamarosan ha csak 500-700kalóriát eazek egésznap? Kemény edzések. Szigorú étkezés regglire egy fél szelet kifli +kis ebéd egész napra. Ez mát anorexiának számít?:S vagy következhet ez belőle?
2013. okt. 26. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi a testtömegindexed?
2013. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ettől lesz valaki anorexiás.

Az anorexiás ember kövérnek látja magát még akkor is, ha valójában pont jó az alakja, vagy éppen már túl sovány is és azért koplal és edzi magát szó szerint halálra, mert ő kövérnek látja magát, pedig nem az!

2013. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen...én is pont ezért edzem magam néha néha már túl nen szeretem a testem..kövétnek látom magam a tükörbe és ezért eszek napról napra kevesebbet. És érzem magamon hogy gyenge vagyok fáradt sokszor fàzok. Kb most a testömeg indexem olyan 20-21között. Tehàt fejbe anorexiás vagyok màr?:/
2013. okt. 26. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már min. kialakuló anorexia,ha már nem vagy az. Kérlek fordulj orvoshoz vagy pszihológushoz!
2013. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!