Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan nőhetek gyorsan magasra?!

Hogyan nőhetek gyorsan magasra?!

Figyelt kérdés
A kérdés nagyon fontos lenne, és nagyon örülnék minden egyes értelmes válasznak!!! 14 éves vagyok és 168cm de a többiekhez képest nem vagyok túl magas. Az osztályban kb. Középen állok, de a második legalacsonyabb fiu vagyok, és van egy másik nagyon fontos ok, ami miatt nőni szeretnék!! Mit kell tennem?? Lehetőleg 4 hónap alatt, szeretnék 7-8 cm nőni HA lehetséges!! Ha meg van a 7-8 cm utána örülnék és hagynám!
2015. jan. 11. 17:10
 1/9 anonim válasza:
62%
Vegyél air max-et 5 pár zoknival :)
2015. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

ez genetika fiam... genetika!

de biztos kitaláltak mert csontnövelő eljárást vagy ilyesmit.

2015. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

14 evesen ennyire fogalmad nincs az emberi test mukodeserol? Tragedia...


A kerdesre valaszolva: sehogy. Akkorara fogsz noni, amekkorara a genjeid meghatarozzak a magassagodat. Nincs 'csodaszer', nincs 'beszedem ezeket a kapszulakat', nincsenek 'specko tornagyakorlatok'.

2015. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Ne hallgass a kereténekre akik szerint "genetika", fingjuk sincs, hogy miről röfögnek. Az életmód és a táplálkozás legalább annyit számít, mint a genetika.


Járj mindennap úszni és étkezz egészségesen, egyél sok fehérjét, abból építi fel a szervezeted magát. Nekem is sikerült.

2015. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Joe001 ***** válasza:

Na jól van már , úszással tuti nem nősz meg :) Izomzat , más szervek , fejlődnek , de a csontok , nem nyúlnak meg !

A táplálkozás , és életmód elősegíti , hogy a szervezet megkapja azt , amihez a növekedéshez szüksége van , de tehetsz bár mit , annyit nősz . és olyan gyorsan , ahogy az "kódolva" vagyon abban a bizonyos DNS ben .

Nem mindenki nő egyformán . 14-17 éves korban jelentősen megindul a fejlődés a szervezetben , de ez egyénen ként változó mennyi idő alatt , és mennyit fejlődik.

Mivel még 14 éves vagy , várhatóan fogsz még fejlődni... De nem kell siettetni a dolgot, lehet most úgy gondolod , fontos lenne, de ha 15 év múlva vissza gondolsz erre , jót nevetsz rajta , hogy mekkora butaság volt :)

2015. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nyugi van!

Én nemsokára 17 leszek és alacsonyabb vagyok nállad :)

Ha egy lány tetszik és ő miatta szeretnél nagyobb lenni, megértlek! :D

Nekem ezzel sok bajom volt, azaz VAN.

Csak egy méret számit, a Tudásod! (Na meg még valami...) :D

2015. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Másszál be a nyújtógépbe...
2015. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NKeith válasza:
Egyedfejlődj!
2015. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta eltelt másfél év. Mennyit nőttél? Érdekelne :)
2016. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!