Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nőhetek gyorsan, hogy...

Hogyan nőhetek gyorsan, hogy elérjem a 170-171cm-ert?

Figyelt kérdés

Most 168cm-vagyok,és nagyon megszeetnék nöni kb 170-re mert ugye a modellkedéshez ez a minimum hogy elkezdjem.

Próbáltam már nyújtózkodni de nagyon nme hatásos hülye vagyok hogy kipróbáltam,esetleg valaki tud segiten?:))


2015. jan. 1. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ne kérdezz ekkora hülyeséget például.
2015. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Állj ki az esőre. Vagy ne kérdezz hülyeségeket.
2015. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
ha lány vagy akkor húzz magassarkút..problem solved
2015. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedvesutolsó választ adó,az egy kicit se lesz fura ha én magassarkúba megyek és megnézik hány cm-vagyok akkor 4-e kevesebb?:D:D:D
2015. jan. 1. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Törd el mindkét sípcsontodat, építs bele egy fémrudat, ami a helyén tartja a csontokat. Aztán a rés majd szépen kifog töltődni csontszövettel.
2015. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. MIért lettem lepontozva? Ezt az orvos tudomány is így oldja meg! Csak kicsit tájékozódnotok kellene a nagy világban!
2015. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!