Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy aludhatnék végre nyugottan?

Hogy aludhatnék végre nyugottan?

Figyelt kérdés
esténként nem birok elaludni,pesig álltalában fáradtvagyok,de így is van hogy órákig forgolódom és meg is fájdul a fejem.amikor már alszom nem alszom nyugottan,és felriadok a legkissebb neszre,másnap meg felkelés után már megint álmos vagyok
2010. febr. 4. 18:10
 1/4 anonim válasza:
lehet, hogy az ágyaddal van probléma!Vagy csak az ágy van rossz helyen?Bár nem tudom hogy mióta van ez nálad, ezért ilyenkbe nem vagyok biztos!
2010. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne egyél meg ne tornázz már lefekvés elött, de gondolom nálad nem itt van a baj:)

Nos sztem vmin nagyon rágódhastz, vagy vmit nagyon nem tudsz megemészteni, és állandóan ezen kattogsz.

Próbálj meg relaxálni, nyugtató zenét hallgattni..

Lehet hogy nem annyira jó tipp de homeopátiás altatót vagy nyugtatót szedj ezek homeopátiás szerek, nem okoznak hozzászokást, és hátha tudsz majd tőle aludni, de sztem itt lesz vmi lelki eredetű baj is, amit jó lenne kideríteni mert fontos lenne

2010. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szellőztetés, alacsonyabb hőmérséklet, stresszmentesség, sötétség, csend, étkezés kerülése 2 órával lefekvés előtt, kávé, tea mellőzése, viszont tej jöhet, fix időpontban fekvés, túlfáradás kerülése, egyetértek a zenével, jóga, olvasás; ha minden kötél szakad: orvos, pszichológus.
2010. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszööm a válaszokat!a homeopátiásokat már kipróbáltam,de nem igazán használtak,de mostmár minden módszerre nyitott vagyok
2010. febr. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!