Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez az állapot?...

Mitől lehet ez az állapot? (fogyás)

Figyelt kérdés

Mitől lehet az, hogy van, aki napokig nem eszik, és még hízik is, de van, aki, meg ha 1-2 napot kihagy evés nélkül, már elég sokat képes lefogyni.


Oké, hogy genetika, de mi okozza ezt? Létezik rá konkrét magyarázat?



2014. nov. 19. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem láttam még olyan embert, aki napokig szó szerint nem evett, mégis hízott (tartósan). A koplalás először a vizet vonja el a szervezetből, utána a bélflóra ürül ki, ez az ilyen drasztikus fogyókúra elején jelentkező hirtelen fogyás. Utána kezd stangnálni a súly és adja fel az ember.

Ha nem eszik, innia kell - ez okozhat csalóka súlygyarapodást, mert ilyenkor jóval több folyadékot visz be a szervezetébe az ember, mint általában (és akár többet is, mint szüksége lenne rá). Az meg nehéz. Később ez kiürül, és ugyanott tart, mint előtte (vagy a bélflóra is megy vele, akkor megintcsak súlyvesztés van).


Pár napos koplalások sosem okoznak tartós hatást (okozhatnak, de nem a jobb fajtából), ésszel kell fogyni.

2014. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Függ az anyagcsere sebességétől is. Ami pedig függ a mozgás mennyiségétől is.
2014. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul írtam, nem úgy értettem, hogy ténylegesen nem eszik napokig, hanem arra gondoltam, hogy nagyon kevés, rendszertelen étkezés.


De köszönöm a válaszokat! :)

2014. nov. 20. 17:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Privát: "Szia,lány vagy? Beszélgessünk ezekről?"


1. Nem vagyok lány,

2. Nincs semmi ilyen problémám, csak érdekelt a dolog...

2014. nov. 21. 00:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!