Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék látványosan fogyni!...

Szeretnék látványosan fogyni! Tudtok olyan módszert amivel ez sikerülhet?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és szeretnék olyan ötleteket kapni ami

egy ilyen korú lánynál sikerekhez vezethet.

Nincs lehetőségem konditerembe járni.



2014. nov. 17. 20:26
 1/5 f35cd7d7 válasza:

13 éves ? És ilyeneket kérdezel? Én a te korodban nagyban futkostam a haverokkal és nem volt semmi vaj a felesleggel mert nem volt, mondjuk ez nem a te hibás ez a mai generáció egy kapal szar.



Na de hogy a kérdésedre válaszoljak, 18 útán lehetöleg ne egyel semmit, napi futas vagy ilyesmi nem kell a kondi terem ilyen fiatalon a szervezet meg gyors fitt siman lebontja a felesleget, de erre is vigyazni kell mert ha esetleg kicsit mar tobb a suj a bor megnyulik, es annak tobb ido kell a feszuleshez ezert kell lassan fogyni, mert kulonben az ott marad es elegge csunya lesz.

2014. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
,,Kösz"
2014. nov. 22. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel egyél valami müzlit gyümölcs aktiva keverékkel. Délig csak alma. Délben ha lehet ne egyél sok kifőtt tésztát csak módjával. Kerüld a Mec Donald és a gyors kajákat, édes italokat , igyál sok vizet. mozogj tornázz tesiórán kívül is. Délután gyümölcs és sok vizet Este 18 óra után ne egyél. A vacsora sem legyen megterhelő nehéz étel. Inkább csipegess mint degeszre edd magadat
2015. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elkezdeni futni, és rendesen enni. attól nem fogsz fogyni, hogy ülsz a gép előtt.
2015. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

ez nagyon jól esett.

2015. szept. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!