Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy-hogy egy hét fürdés után...

Hogy-hogy egy hét fürdés után nem voltam büdös? Részletesebben lent

Figyelt kérdés

Pár hete, egyik héten megfürödtem vasárnap, hajat is mostam... A hét közepén csak behajtottam a kádba a fejem és úgy mostam hajat. De következő vasárnapig egyszer se fürödtem. Éjszaka mindig hulla fáradtan estem haza és rögtön mentem is az ágyba, reggel meg mindig elaludtam és csak arra volt időm, hogy felöltözzek és rohanjak a munkába.


Minden nap tiszta ruhát vettem, dezodorral fújtam a hónom alját és betettem egy tisztasági betétet is. De (a betétet leszámítva) ezt minden nap megteszem. Akkor hogy-hogy nem voltam koszos és büdös?


Ha hazaértem vagy reggel keltem (pedig este nem fújtam be magam sose), akkor se volt büdös testszagom.

Ez hogy lehet?



2014. okt. 13. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ez nekem sok volt így estére nem is tudom mit keresek itt. Atya ég! Ez remélem csak vicc!
2014. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak!!!!!!!!!!!! :)
2014. okt. 14. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de előfordul, hogy az ember nem érzi a saját testszagát mert megszokta.

Hiába a betét meg minden a betét is büdösödik főleg ha két hete nem mosakodtál alulról.

Nyugdíjas anyukám nehezen mászik bele a kádba és inkább a csapnál mosdik szivaccsal hiába segítenék neki ritkán megy bele mert nehezen mozog és fél.

Amikor ilyen hűvös idő van és nem izzad meg semmi maszatosat nem csinál hát ő is elsüti, hogy napokig nem mosdik.

Nekem kell vele veszekednem mert én érzem, hogy szaga van de ő nem érzi mert befújja magát meg minden de én érzem a dezodor alatt az áporodott szagot főleg ha a dezodor hatása egy kicsit elszáll.

Hidd el körülötted is vannak biztosan, akik érzik meg látják a kis koszcsíkokat a nyakadon, füled mögött...stb. csak nem szólnak. Ha hétvégén beleülsz a kádba és vizes kézzel végighúzod a körmöd a hajad alatt, a füled mögött nézd meg, mi ragad a körmeid alá!

Szerintem egy gyors, szivacsos dörgölőzést azért vess be naponta.

2014. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy az ember a saját szagát nem érzi, de mások igen.. Nekem is van egy kolléganőm aki azzal jött, hogy 5 napja nem fürdött/zuhanyzott, és mégis milyen kellemes parfüm illata van..Na igen.. csak éppen senki nem akarta megsérteni azzal, hogy a szemébe mondja, hogy a parfüm illat eléggé lehangoló ha erős izzadságszagra fújják, és neki volt izzadságszaga. Csak hát ő nem érezte.. Szóval lehet a te kollégáid is inkább toleránsak, és nem szólnak, remélve, hogy csak észreveszed magad..
2014. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most tuti le leszek pontozva, de a testszag a hormonokon múlik nagy részben. Az ösztrogénnek édes illata van, a tesztoszteron meg...nem is tudom milyen, számomra a legeslegbüdösebb szag. A dögszaggal egyenértékű nálam.

Ha sok benned a női hormon, akkor ha megizzadsz sem vagy büdös.

Én nagyon háklis vagyok mások testszagára, a sajátját valóban nem érzi az ember, de másokét mindig figyelem. :)

2014. okt. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úristen,milyen igénytelen dögök vannak!
2014. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy alapból egyáltalán nem vagy izzadós. Én se vagyok,de ha nyáron beizzadok azért én magamon is megérzem.

Azért ha nagyon fáradt vagy akkor is legalább a hónaljad, nemi tájékot mosd meg.

Múltkor én is szívtam egy hétig elromlott a bojler és 4 napig a gáztűzhelyen kellett melegíteni a vízet, hogy mosakodni tudjunk. Na akkor nekünk is elég nagy nyűg és fáradtság volt. :)

2014. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Még a nemiszervedet sem mostad meg? Nem undorodtál saját magadtól?? Ahogy előttem már páran leírták,biztos,hogy volt szagod,csak te nem érezted!
2014. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!