Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik a hererák kialakulásának...

Mik a hererák kialakulásának jelei? A gombás pénisz jelei? Miért büdös a péniszem fürdés után pár perccel?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 éves fiú vagyok és egy kicsit megvagyok ijjedve az elmult 2 évben.Azért kezdtem most elkezdeni valamit lépni mert nyár óta nagyon elfajultak a dolgok.Tehát leírom a problémákat: a jobb herémen egy rízs szemnyi kinövés van és van mikor fáj van mikor nem.A péniszemen pöttyök vannak a fityma alatt és a fittymán kellemetlen szaga. van fürdés után eltelt kb 20 percel.És a péniszem folyamatosan viszket. KÉRLEK SEGITSETEK MERT TÉTLEN VAGYOK (ÉRTELMES ,ÉRETT VÁLASZOKKAL) köszönöm Mihez kezdjek?

2012. dec. 28. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, orvos? Vagy az nem trendi?
2012. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gomba az tuti.
2012. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Félek elmenni orvoshoz :/
2012. dec. 28. 23:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éve??? És fél éve durvul a helyzet? Orvos, kisdrága, orvos.
2012. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz.
2012. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha esetleg valóban gomba lenne akkor ezt hogy lehet kezelni?És ez mitöl alakulhatott ki? Mivel még nem élek szexuális életet
2012. dec. 28. 23:29
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Gombát külsőleg ÉS belsőleg kezelnek. Főleg, ha ilyen régóta fennáll. Kencefice és gyógyszer együtt.


Leggyakrabban helytelen tisztálkodási szokások miatt alakul ki.

2012. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes választ szeretnél, de magad értelmes vagy-e? Hogyan kell érteni azt, hogy tétlen vagy? A kinövés biztosan nem gomba, de olyan zavaros amit írsz (megfejelve sok helyesírási hibával), hogy arra csak azt mondom, orvosnak mindenképpen mutasd meg.

Ugyanez áll a büdös szagra, ami fürdéssel sem múlik, s viszket is. Ez biztosan gombás fertőzés. Vércukorszinted rendben van? (A cukorbetegség egyik kísérőjelensége a könnyen gombásodó lágy részek.) Nem kell hozzá szexuális érintkezés a bőrgombához, ez nem nemi betegség. Vényköteles kenőcs elmulasztja, amit esetleg tablettával is kombinál az orvos.

2012. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem , akkor ezt sürgősen kezeltetem.Már csak erre a "hererák" dologra kell magyarázatot találnom mert ez aggaszt a legjobban.
2012. dec. 28. 23:39
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
nem valószínű a hererák. Viszont kezeltesd a fertőzésedet mert ez nagyon nem normális. Nem ksi fertőzés lehet hogy iylen tünete van mivel a legtöbbe setben a férfiaknak nem is jönnek elő tünetek csak fertőzgetik össze vissza alányokat ezzel azzal és nem is tudnak róla hogy hordozók.JA ÉS A FÁJ PONTOS JJJJJJJJ!!!!!!!!!!!
2012. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!