Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiába a fürdés, büdös vagyok....

Hiába a fürdés, büdös vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már az elmúlt két évben megfigyeltem, hogy akár zuhanyzás után egy órával is, hiába nem csinálok semmit, megizzadok, és iszonyú hónaljszagom lesz. Mivel lehetne ezt csökkenteni? Próbáltam váltózuhanyt, sprayket, gyógyszertári micsodát... Főleg télen, mikor rétegesen öltözöm, olyankor már ne akarjak leöltözni...
2012. okt. 3. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
borotváld le a hónod alját!
2012. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen nem árt , ha szőrtelenítesz, mert ott gombák megtelepedhetnek és az bizony büdös, mint a lábszag. (szintén gombától büdös). Ha ezután sem múlik el, akkor fordulj az idegorvoshoz, mert idegalapon is izzadhatsz. Vagy pajzsmirigy túlműködése, vagy alul működése is okozhatja
2012. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől lehet ez. Például az étkezés, a mozgás, a genetika, testsúly. Ha zsíros, olajos kajákat eszel, akkor ne csodálkozz, ez az izzadságban távozik. Ha sportolsz, az csak segít. Én a helyedbe azért elmennék a háziorvosomhoz, mert ahogy olvasom mindennapos lehet ez a dolog, és nyilván megér egy kis időt, hátha tud valami tanáccsal szolgálni.
2012. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1- ha nincs leborotválva, borotváld le.

2- vannak ilyen kristálykő valamik, amik megölik a baktériumokat. izzadni izzadsz, de nem leszel büdös.

3- tarts magadnál törlőkendőt.

2012. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már? Lehet, hogy valamelyik hormon szórakozik, egyik ismerősömnél ugyanez volt, vérkép alapján kapott 2 szem gyógyszert és varázsütésre elmúlt neki...
2012. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tudod melyik deot próbáld ki?

Lady Speed Stick

Ennél jobb szerintem nincs.Nagyon jó.

2012. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmult már a problémád,mi segítet?Olyan helyzetben vagyok én is.
2020. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!