Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy foghúzás...

Az normális, hogy foghúzás után olyan szagom van, mintha döglődnék? O. o

Figyelt kérdés
Még nem merek fogatmosni, fürödni fürdök, de olyan szagom van, hogy én alig bírom ki. Mint aki döglődik esküszöm. A foghúzás óta.

2012. aug. 7. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azon a területen ne moss fogat kb. 2 napig...
2012. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát moss fogat hee..

azon a területen ne mosd. vegyél száj öblítőt és nem lesz döglődő szagod :D én is majd meghaltam foghúzás után,kicsi voltam még. ott nem mostam,de szájöblítőt vett anyu,és öblögettem.

2012. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, de szerintem kezeld az érintett területet pl. valamilyen szájfertőtlenítő oldattal(gyógyszertárban kapható), mert lehet, hogy elfertőződött.
2012. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kaptál antibiotikumot?
2012. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze van mindenem, szájöblögető stb, de félek, hogy ki jön a vérdugó, első este azért nem is aludtam,hanem egész este olvastam.. :D Ma már aludtam és vérzett kicsit reggelre.. ugye nem fog kiesni?! Nem kaptam antibiotikumot.
2012. aug. 8. 07:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a vérnek van ilyen szaga.Első három napban én nem mostam fogat.Kicsit gáz volt de szépen gyógyult és nem esett ki a vérdugó.Másnap még néha szivárgott a vér de harmadnapra elkezd behegesedni ha nem használod.
2012. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem is szivárog a vér belőle esténként.. még mindig nem merem megmosni, nehogy ki jöjjön onnan valami, aminek nem kéne. Itthon gyógyulok vele inkább..
2012. aug. 9. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!