Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrűn fáj a fejem. Miért?

Sűrűn fáj a fejem. Miért?

Figyelt kérdés
15/L vagyok és amennyire én emlékszem,mindig is többet fájt a fejem az 'átlagnál'. Nem tudom ez mitől lehet,egy fejfájás csillapítótól mindig elmúlik+ha lepihenek. (általában Algopyrint szedek ilyenkor) De ez nem migrén, az azért komolyabb tünetekkel jár szerintem. De akkor mégis mitől lehet? A szüleim is többször megjegyezték már,hogy míg nekik 2 évente fáj a fejük 1x,nekem havonta 1x :/ Pedig a gyógyszer nem tesz valami jót fiatal korban,nem?:o
2014. márc. 23. 16:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Na jó,lehet hogy a gyakorisággal túloztam picit,nem fáj havonta a fejem,illetve van hogy gyakoribb van hogy jóval ritkább
2014. márc. 23. 16:33
 2/2 anonim válasza:
Esetleg front nem jöhet szóba? Vannak akik elég frontérzékenyek, többek közt és is és én sem vagyok valami öreg. Vagy mennyire depressziós az életed? Az is lehet ok. Azért kezdem az ilyen tényezőkkel, mert nem akartam azzal kezdeni, hogy valami daganat lehetősége is fenn áll meg ilyesmi (ehhez nem értek). Ha minden külső tényezőt (front stresszes élet..) kizártál, akkor el lehet menni orvoshoz, hátha mond valamit, de nem valószínű hogy fog bármit is. Az algopyrin jó gyógyszer és igen megvan minden gyógyszernek a hátulütője, de ha csak havonta szedsz be egyet, akkor azért nem kell nagyon aggódni. Persze, nem jó, de van aki több gyógyszert szed és tudom róla, hogy nincs semmi baja. De érdemes elmenni időközönként teljes labor vizsgálatra, hogy megnézzék nem okozott e bajt a gyógyszer.
2014. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!